Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio A701 - problemy vs. koupe ?????

Spawncz (206)|11.7.2006 03:20
Uvazuji o koupi noveho telefonu a do oka mi padlo Mio A701, jenze po procteni tohoto fora jsem nabyl dojmu ze to zarizeni ma strasnou spoustu much.

Muzete mi jako vlastnici prosim objektivne rici, jestli je to opravdu s tema mouchama tak strasne, nebo je to jen zdani a tech much zase tolik neni?

Dekuji:yes:
popel_ce4you (22)|11.7.2006 14:04
Myslím že zde je fourum na řešení problémů které jseu teměř u všech zařízení PDA tak to vypadá neslavně, ale asi je to chybama mezi židlí a PDA (lespoň v mém případě co se týká MMS..) co mohu říci za sebe tak mobil OK, MP3-OK, foto-OK,navigace-super,ostatní-OK, bohužel jsem se s ním ještě nezžil - každý den něco ojevuji, a nemám vše vyladěný ke prospěchu svému - chce to čas. Jinak doporučuji - záleží na nákupní ceně.....
Spawncz (206)|11.7.2006 17:22
[QUOTE="popel"]Myslím že zde je fourum na řešení problémů které jseu teměř u všech zařízení PDA tak to vypadá neslavně, ale asi je to chybama mezi židlí a PDA (lespoň v mém případě co se týká MMS..) co mohu říci za sebe tak mobil OK, MP3-OK, foto-OK,navigace-super,ostatní-OK, bohužel jsem se s ním ještě nezžil - každý den něco ojevuji, a nemám vše vyladěný ke prospěchu svému - chce to čas. Jinak doporučuji - záleží na nákupní ceně.....[/QUOTE]

Jasne, chapu ze je tohle forum hlavne proto aby zde clovek vyresil sve problemy co s urcitym zarizenim ma, ja jen chtel objektivni nazor lidi co tohle zarizeni maji, jestli by do nej sli znovu, nebo jestli by zvolili radej neco jineho.

Nakupni cena kterou jsem nasel nejlepsi je kolem 15.000,-