Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: 5450 + GSM PCMCIA

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Dobrý den, snad to patří sem.Pojal jsem myšlenku prodat 5450 A KOUPIT mdaII. Oboje se zatím nepovedlo.Pojaůal jsem tedy jinou .Mám k NB kartu GSM OPTION GLOBETROTTER a ET Datanonstop a jsem maximálně spokojen.CO kdybych dokoupil Jacket PCMCIA a strčil kartu k 5450.Existuje nějaký SW aby šlo nejen datovat (to bych asi zvládnul) ale i telefonovat nejen s bondovkou ale i s 5450 jako MDA II včetně připojení BT bondovky a vytáčení čísel v autě prstem na Vééééélkých číslech jako u MDA?A posílat a přijímat SMSky?Má s tím někdo skušenosti (přece to nenapadlo jenom mě :dead: )?
    Honzabr
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... nedostal jste k teto karte i nejaky obsluzny software pro PPC? Kdysi jsem nad jeji koupi rovnez uvazoval a matne si vzpominam, ze Option uvadel komaptibilitu i s PPC a HPC zarizenimi - tzn., ze nejaky soft na vytaceni cisel, spravu SMS atd. by tam mel byt.

Kdyz tak se zkuste podivat na tento software. Nejaky cas jsem jej pouzival a docela se mi libil. Zde je compatibility list a mezi podporovanymi kartami je i Option Globe Trotter. Mela by to byt ta vase ...

PavelR.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. PCMCIA LAN iPAQ 3870
    Od cibulka_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-02-2005, 13:04
  2. bude fungovat wifi PCMCIA karta COMPEX WL11B+ v PCMCIA JACKETU na IPAQ 3970???
    Od aaischa v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-12-2004, 21:12
  3. PCMCIA a Loox
    Od pufo_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-08-2004, 23:58
  4. PCMCIA harddisk
    Od filemon v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-04-2002, 10:45