Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Přehřívání baterie N 560 při GPS + nabíjení (tomtom)

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Chci se zeptat jestli se někomu stavá že se vám přehřeje N 560 při současně zapnuté GPS a nabíjení. Asi tak po 3 hodinách provozu tomtom navigace. Napíše mi že teplota baterie je vysoká a že odpojuje nabíjení, ale pak když necham zapnuté GPS, tak už se nabíjení nezapne a pořád nelze nabíjet. Nevíte co s tim?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Sice je to o WiFi, ale tady se resi neco podobneho...

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

jo jo to jsem cetl, ale nic se tam nevyresilo

Nováček
    Registrace
    May 2007

Ano to se stává, hlavně teď v těch vedrech a za sklem auta na sluníčku...já to řeším nasměrováním výdechu klimatitace na PDA

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

takze mas pda pred mrizkou vetraku? Asi to taky tak nejak budu muset vyresit.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Ne před, PDA mám na levé straně před sloupkem na držáku na skle, ten výdech jen nasměruji nahoru, aby šel vzduch okolo a chladil.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

ok diky

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Ahoj totéž problém, odnesl jsem to do gentronicsu a vyměnili mi main board, prej jsem ojedinělý případ, dnes jsem to zkusil a nejde mi ani GPS slabej signál, chytne pustí .... A přehřátí po pul hodině. zejtra jdu znovu reklamovat, HP je moje příští volba !!! Tomas
    tomikcerny@post.cz

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Mě se stalo před měsícem něco podobného, na cestě po dálnici mi to zahlásilo varování že byl nabíjecí cyklus zastavem z důvodů vysoké teploty baterie. PDA jsem měl za oknem v držáku, vyřešilo to chvilkové sundání z držáku, ale po pravdě mě to dost vyděsilo, neškodila by nějaká malá šikovná utilitka která by dokázala zobrazit teplotu baterky, nejlépe přímo v na obrazovce v položce Dnes.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

v tehle vedrech kdy je PDA za oknem v aute na slunicku se mi to stalo uz asi petkrat, ono pri zapnutem podsviceni a soucasnem nabijeni se zahriva uz samo o sobe docela dost a kdyz na nej jeste prazi slunce tak se neni co divit, staci bud PDA nasmerovat tak aby bylo ofukovano, jak uz bylo vyse napsano a nebo pri nejblizsi prestavce v jizde na chvili vypnout a schovat nekam do stinu

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

me se to stalo ted jednou, ale 100% to bylo slunickem pres okno .. teplomer hlasil 37st. :-) asi na pul hodky sem to vypnul a dal do stinu, pak uz bylo vsechno ok. Kazdopadne se mi sakra dost prehriva autonabijecka, takze sem si s dalsim zdrojem tepla v aute nelamal moc hlavu, alespon bude v zime lip :-)

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

V zimě to bude příjemná klimatizace.. ale na to okno poror.. aby se Vám váš miláček neseškvařil..

Podobná témata

1. Přehřívání baterie N560
    Od Sladge v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-07-2009, 11:23
  2. Nabíjení baterie?
    Od Naj_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 18-08-2006, 20:37
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-03-2006, 21:15