Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 55 z 55

Téma: aData 4GB ??

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Včera jsem koupil Trancend 4 Gb (2000 Kč) a v pocket LOOX 560 jde bezchybně. Na externí čtečce (150 Kč 23in1) jde rovněž bezchybně.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Pokud má někdo problém s 4 GB kartou A-DATA.. tzn. zformátoval ji a nyní mu vykazuje menší kapacitu, může zkusit následující:
    - pomocí partition manageru (nebo libovolného jiného partition editoru) smažte partition na paměťové kartě a vytvořte novou o plné velikosti. poté kartu vložte do zařízení, kde ji chcete použít a zformátujte ji tam, případně vytvořte fat32 systém
    - pokud karta nejde načíst ve vaší čtečce na pc, můžete použít pda spojené přes usb s využitím utility softick card export II.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Zdravim. Nevíte někdo,jestli by tuto kartu zvládl i můj stroj.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

me v mym mda compact nemaka,ale jeste zkousim ruzny veci

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Ahoj všichni,tak jsem zakoupil tuto karu A-Data 4Gb za 1650Kč a na mém Qteku S200 šlape jak hodinky.
    Hezký den.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od dkena
    Ahoj všichni,tak jsem zakoupil tuto karu A-Data 4Gb za 1650Kč a na mém Qteku S200 šlape jak hodinky.
    Hezký den.
    Kde si koupil 4GB za 1650?????

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

koukni na muj prispevek s linkem..tam ji namatkou maj za 1672,- .. a to je jen regionalni obchudek..takze jde sehnat jeste levneji...treba jyxo hleda nejlevnejsi zbozi atd..

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Chci se radeji ujistit, protoze tu byl odkaz z diskuse na fh system a ja jeste nasel levnejsi iSELECT, ale s trochu jinou nalepkou (chybi tam to 2+neco necitelneho).

Jsou to opravdu obe ty stejne (fungujici) karty a muzu tedy bez obav objednat z iSELECT do Yakuma DeltaX, nebo je do nej "bezpecnejsi" ten TRANSCEND, tedy pokud nema opravdu jen "jinou nalepku" ?
    Dik...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Píše se tu jen o tom, že čtečka kartu chce formátovat (pokud jsem něco nepřehlédnul). Já ale dostal k USB hubu jako bonus čtečku, která mou 4GB Transcend v pohodě četla, jenže jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že poškozuje soubory při přenosu! Prostě se tvářila jakoby nic, ale soubory byly nepatrně poškozené. A já se divil, že mně blbnou některé programy...
    Čtečka skončila v koši - byla to nějaká Hama. Přitom na 2 GB žádné problémy. Nenapadlo mě, že když kartu v pohodě načte, že s ní budou takové problémy.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Zdravim.Tak jsem šel také do karty A-Data 4GB .MDA II ji v pohodě přijalo -zatím šlape jak má.V žádném případě jsem ji neformátoval ,i když se o to notebook pokoušel.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. HP h5450 a 2GB SD Adata...
    Od waran v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 10-01-2007, 14:12
  2. ADATA MMC TURBO PLUS 200X - 4GB
    Od Smart_ce4you v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-05-2006, 12:49
  3. ACER n35 & 1GB ADATA
    Od P800_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-08-2005, 21:34
  4. Zmizel adata na SD card
    Od xhladi07 v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 12-11-2004, 15:12