Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hry na dovolenou

jabba (50)|9.7.2006 08:45
Zdravim,

nemate nekdo tip na hry na dovolenou? Mely by splnovat 3 podminky:
1) musi bezet na Variu a to rozumnou rychlosti a dat se na nem rozumne ovladat
2) musi vydrzet dloooouho, tj ne to clovek za pul hodky dohraje a je to
3) nesmi to byt logicke hry typu Bejeweled

Diky

MB
MultiTricker (112)|9.7.2006 09:10
Tyhle podmínky splňuje hromada her, záleží spíš na tom, na co bys měl chuť.

Co třeba PocketUfo? To není logické typu Bejeweled, na Variu běží v pohodě a vydrží dlouuuho.
Martin Pospíšil (266)|9.7.2006 12:09
Já bych doporučoval Explode Arenu,Michael Schumacher Racing kart,nebo třeba Tomb Raidera.
jarecek_ce4you (161)|10.7.2006 09:54
jedine duke nukem 3d, kterej se da hrat v landscape na vysunute hw klavesnici .. lahoda, pane jahoda ;)

(a urcite to neni na pul hodiny, ani na pul dne) .. pokud se tady nehodla nekdo kasat, jak na pc dohral vsechna kola pod par :)
mr_syck (55)|10.7.2006 09:58
Muzete mi sem nekdo hodit odkaz na toho Duke 3D? Nejak to nemuzu vygooglovat
Surgical (2364)|10.7.2006 10:11
Googluj spvDuke3D....najdes treba download. Jinak wad soubory musis pouzit bud ze sharewarove verze nebo ostre verze Duke Nukema 3D...
jabba (50)|10.7.2006 10:17
No ufo je uplne uzasny, zkusim jeste Duka :]

Jinak vsem doporucuju Tradewinds od astraware
jarecek_ce4you (161)|10.7.2006 12:11
[QUOTE="Surgical"]S god modem all weapons a unlimited ammo no problem :)[/QUOTE]

lamo, cheatovat jsem prestal v sedme tride na doomovi (idkfa, idebehold, iddqd, idspispopd etc.) :D

.. jinak u ppc duke3d je dulezity si umet dobre nastavit konfigurak, tak na to nezapomenout
Big.T (111)|11.7.2006 15:29
Pokud holdujes SUDOKU, tak mohu doporucit Astraware sudoku, ci Resco Sudoku. To ti vydrzi na dlouho. Nebo Zuma od Astraware. Taky super. Nemuzu si Zumu vynachvalit na PC a na PPC je taky rozume hratelna.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|11.7.2006 16:23
[QUOTE="Big.T"]..Zuma od Astraware. Taky super. Nemuzu si Zumu vynachvalit na PC a na PPC je taky rozume hratelna.[/QUOTE]

Zuma od Astraware - > viz můj. příspěvek zde. ( Zasláno: 19. květen 2005, 06:59 ).


Hru "Zuma" jsem dohrál hned při při jejím prvním spuštění do úplného konce. Při druhém, jsem to dohrál od prvního Levelu do posledního, bez ztráty života.
Je podle mne dost lehká, a obtížnost nejde nastavit. :(



Na PC je obtížnost o něco větší, ale i tak je to za ty prachy moc jednoduché.

Spíš než hru "Zuma" bych určtě douporučil hru "DragonBall"

Domovská stránka firmy trialaction je zde.

Je na zcela stejném principu a jsou i verze pro QVGA, VGA i Smartphone. ;)

Jako hlavní PLUS však u ní beru, že není tak triválně jednoduché jí dohrát, a je i v ní i více levelů, speciální koule atd.
Jako hlavní mínus však vidím cenu - 19.95$, která je stejná jako u Zuma.
K4N3C_ce4you (48)|27.8.2006 11:42
Myslim, ze u Pocket Heroes (Heroes of MM for PPC) se da taky vydrzet docela dlouho..stejne tak treba Age of Empires ;)
Dominique (151)|5.9.2006 21:47
zadna jina nez logicka hra nevydrzi moc dlouho..

snad nejaka sportovni... hodne dobrej je treba tennis addict.. cenu nevim, hral jsem demo, ale asi si nasetrim..
CommanderZ (1798)|5.9.2006 21:54
DooM s adekvatni zasobo wadu je zabava na nekonecne dlouho :D

Me AoE na PPC nevydrzely prilis dlouho, oproti AoE 2 jsou hrozne omezene a taky se na na male obrazovce nehraje prilis dobre. PocketUFO je na dlouho a je free (stejne jako DooM) . Tradewinds jsou dobre, ale za sve penize neziskate vubec nic, hratelnost plne verze je uplne stejna jako u dema - po uplynuti casoveho limitu z dema zacne byt hra tak jako tak uplne o nicem. OpenTTD je nahodne dlouho, to tu nikdo nepripomenul a taky je free :)

Nediskutujte tu kdo dohral jakou hru za jak dlouho, tohle je topic o hrach na dovolenou ;)