Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 113

Téma: Battery Status - Utilita na přetaktování OMAPu - přímo v Today

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Výborná utilita, která na Today kromě stavu baterie umožňuje přepínat taktovací frekvenci OMAPu.

V Nastavení --> Dnes --> Položky --> Battery Status --> Možnosti nastavte požadovanou frekvenci. V Today potom stačí ťapnout na aktuální frekvenci a ta se přepne na tu vámi nastavenou. Ve sleepmodu se frekvence vrátí zpět na původní stav. Pokud chcete mít požadovanou frekvenci nastavenou napevno (až na sleepmode - v tom bude frekvence vždy 195 MHz), stačí, když v Možnostech zatrhnete Set clock on wakeup.
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Diskuze o přetaktování VARIA sleduji už půl roku ale dosud jsem neměl tu potřebu. Nyní jsem to jen tak zkusil a jsem nadšený. Dal jsem 221 MHz a subjektivně VARIO běží pěkně svižně. Ještě vyzkouším, zda se zkrátí náběh navigačních programů.
    Řečnická otázka - jak to že se taková pěkná utilitka, dokonce 2 v 1, objevila až teď ?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Protoze vyvoj nejakou dobu trva...a vyvojaru je jen malo
    Musi se holt stat, ze nekdo schopny si nahodou poridi stejnou shitku, jako mam ja sam, je schopen s tim neco udelat a pak je jeste ochoten to zverejnit a sharovat pro ostatni...
    Takze, diky za ty dary. Jeste ze ne vsichni akorat porvavaji po forech o svych problemech a ze by se s nimi melo neco udelat, ale taky s nimi neco udelaji...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Takže program sem také vyzkoušel a sem maximálně potěšenej.jakou maximální frekvenci jste v tom programu nastavili ?? já tam mám nákejch 273 mhz.Když se podivám do omap clocku tak mi to ukazuje 252 mhz.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Testoval jsem 260 MHz, dál jsem nešel. Teď mám 221 MHz a bez problémů.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

I ja, neuspesny overclocker, musim tuto utilitu jen a jen chvalit. Ona - alespon na mem pristroji - nefungujici slozita reseni, at uz za pouziti aplikace Memmaid ci editace souboru ini v Smartskey, mi privodila behem zkouseni nejednu pernou chvili, a trebaze ze zacatku vse fungovalo tak jak melo, casem jsem se dostal do stadia, kdy ani jednim ze zminovanych zpusobu jsem nebyl schopen donutit Vario k udrzeni frekvence po probuzeni. Uprimne rikam, ze jsem dalsi pokusy vzdal a kapituloval s vedomim, ze muj procesor zkratka overclock neskousne. S o to vetsi radosti jsem uvital tento programek, po jehoz instalaci a primitivnim nastaveni vse funguje tak jak ma, bez problemu, bez dalsich zasahu do systemu, zkratka a dobre tak, jak jsem si to u tohoto druhu programovani predstavoval. Podekoval bych autorovi, jehoz dozajista vedly k napsani Battery Status jine pohnutky, nez spokojenost se vsemi moznymi dostupnymi prostredky. Taktez patri muj dik Ludkovi Richterovi, jenz svuj objev zverejnil.
    ps: ja nastavil frekvenci na 260Mhz a kdyz zkontroluji prostrednictvim OmapClocku, vyhodi mi frekvenci 240. Pocitam, ze to bude zhruba nekde mezi tim, coz je dostacujici.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

už je i novější verze
    http://www.chi-tai.info/cs_BatteryStatus_XDA_Neo_WM5_iM_cs.htm#Download

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

U mna to nefungovalo.. Vzdy po navrate zo stand-by rezimu sa Vario resetovalo.. Vraciam sa k osvedcenej kombinacii Memmaid + OmapClock. I ked mozno vyskusam tu novsiu verziu a dam vediet..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

no, tak ozkouseno. a opet vyhozeno, memmaid + omapclock mi pripada jako mene konfliktni dvojka.
    batterystatus mi dela to same co leninovi - obcas zresetuje zarizeni, pripadne "jenom" zatuhne.
    navic mi pripada ze nejak moc papa baterku, na coz sem krapet haklivej...

edit - jo, a taky mi obcas vypadaval signal - ovsem tim stylem ze jsem musel zapnout/vypnout tel cast...jinak by hledal az do aleluja

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

to sou ale blbosti,mě šlape v pohodě,proč mít další aplikace když tato VELMI malinkatá utilitka to zvládne v pohodě....
    raději si tam dejte pořádnou ROMku - myšleno program,nikoli lidskou bytost

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Když jsou to blbosti - poraď prosím pořádnou romku, teď mám Qtek 2.17.7.2 WWE, a Vario se mi s tím prográmkem vypíná stále, prakticky při každé SMS. Teď zkouším přetakt jen na 221MHz a uvidím co bude. S touto frekvencí ovšem už snad ani nemá cenu mít nainstalovaný další binec a spokojím se s 195MHz...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Řekl bych, že ten program spíš koliduje s nějakou další aplikací, proto způsobí u některých nestabilní chování.

Nutno dodat, že už samotné přetaktování může být potenciálně rizikové.

Současně se může stát, že Omapclock mohl v systému zanechat rezidua, se kterými se tento program hádá.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

no já musel odinstalovat MEMAID,ale omapclock tam mám pořád nakopírovanej a přes něj kontroluju frekvenci a jak říkám 264Mhz v pohodě,s romkou neporadím neb sám experimentuju

Nováček
    Registrace
    May 2006

OMAP Clock zadna rezidua nezanechava, neb se nikam do registru neregistruje a zadne knihovny neinstaluje...nepridava ani link do folderu Start Up/Po spusteni...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

2 konvertor
    ROMku (myšleno program, ne lidskou bytost :sarcastic: ) mam stejnou jako Standa - 2.17.7.2 WWE. baterie je porad v pohode, vsechno beha stabilne, bez jakychkoliv zadrhelu uz asi mesic.

dokonce jsem odinstaloval i memmaid, ale presto se mi batterystatus chova naprosto silene.
    ze by s necim kolidoval netusim, mozna ani tusit nechci - nehodlam preinstalovavat vsechno nacisto abych misto dvou pouzival jednu aplikaci..

a docela by me pane experimentatore zajimalo co si predstavujete pod pojmem "pořádná ROMka":sarcastic:

Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Smartphone jako status display
    Od Ripp3r v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 12-07-2010, 10:16
  2. Status baterie
    Od Cupka_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 30-05-2008, 05:05
  3. Battery status Pro 1.04.203b4 build 0265