Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nežádoucí zobrazení SD card2

ok2shi (98)|8.7.2006 22:16
Náhle se mi na mém hx4700 (wm2003se) po nabíjení či restartu - ani nevím, zkrátka z ničehonic - objeví v seznamu SD card2. Proč?
Zbavím se toho jen povytáhnutím skutečné SD, smazání "imaginární SD" a zpětném zasunutí SD.
Jak z toho ven? Díky.
Ivo
space_cowboy (336)|9.7.2006 00:03
S tymto javom uz mam svoju skusenost. Niektore 47 maju zrejme obcasny problem s detekciou pamatovej karty. V mojom pripade som ukladal nejaku pracu do zlozky My Documents na SD Card a kedze system kartu nedetekoval, nezostalo mu nic ine ako vytvorit zlozku SD Card priamo v roote zariadenia. Po vysunuti/zasunuti pamatovej karty, pripadne restarte zariadenia je pamatova karta "objavena", ale kedze taka zlozka uz v My Device existuje, system jej prideli nazov napr. "SD Card2". Jednoducho som vymazal omylom vytvorenu zlozku a bolo po probleme. Kedze sa viac krat tento jav uz nezopakoval, nepatral som po nejakom fundovanom rieseni. ;) Ale niekde som cital ze existuje nejaky zahadny "trojchmat" ktory riesi vsetko.. :D (ano to bol zart ;) )
ok2shi (98)|9.7.2006 12:46
Ať dělám co dělám, nemohu se "falešné SD karty" zbavit. Teď už tenhle adresář po vytáhnutí skutečné SD ani nemůžu vymazat. Vždy se mi objeví hlášení, že nelze smazat index a že je porušení sdílení, zdroj nebo cíl se prý právě používá. Ale já nic nepoužívám, ve startupu mám jen Magic Button a vše jinak vypnuto.
Tak už nevím co s tím.
Ivo
beecher (9270)|9.7.2006 12:57
Hardreset zarizeni...
Richardo_Da_Force (53)|9.7.2006 13:19
Dobry den HR je podle az moc drasticky.U me se to delalo jeste na Looxikovi 420 a tam se to vyresil ,ze sem chybne zobrazujici SD card prejmenoval a mel sem klid a jeste ji priradil systemovy mod ( zneviditelneni ) a bylo to . :D HR nemusi byt vzdy reseni.
TomKoho (25)|10.7.2006 15:15
Me se presne to same stalo u Qteku 8130, nektere polozky v nove vytvorenych adresarich na imaginarni SD nesli z telefonu smazat (mel jsem tam presmerovany temp a history IE). Pri pripojeni k PC sli zmenit atributy s pomoci Total Commandra a vse vymazat. Ovsem, nez jsem vypnul telefon, tak tam byly zase. Pouzil jsem "polodrasickou" metodu - pripojeni k pocitaci, zmena atributu, vymazani a okamzite vytazeni baterky. Od te doby jsem zrusil presmerovani systemovych veci na kartu a mam pokoj.