Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WEB prohlížeč, IMAP a VoIP client pro Jornada 720 WinCE 3.00

ok2zar (24)|8.7.2006 19:23
Zdravím všechny diskutující.

Jelikož jsem k platformě WinCE přišel jak slepý k houslím, hledám informace o tom, jaký prohlížeč internetu se dá na tomto "stroji" použít místo ohnusnělého IE.

Dále by mne pak zajímala informace, zda lze toto udělátko použít na VoIP (SIP). Někde jsem se dočetl, že se dá použít SJPhone, ale ten mi tam neběží.

A nakonec bych prosil o radu, jakého poštovního klienta použít pro IMAP. Opět jako náhradu za "Otlak".

Děkuji všem za užitešné rady.
Surgical (2364)|8.7.2006 19:48
Koukni tady.
S VoIP se rozluc, ten nezvladaji daleko vykonnejsi a modernejsi zarizeni, s vyvojem alternativnich browseru pro Jornadu 720, ktera se 6 let nevyrabi a 5 let neprodava bych taky nepocital...
ok2zar (24)|8.7.2006 19:51
Kazdopadne dekuji za link. Necekal jsem, ze by chodil VoIP ale tak trochu jsem jsem doufal, ze by mohl existovat browser.
Surgical (2364)|8.7.2006 21:48
Mival jsem Jornadu 720...
ok2zar (24)|12.7.2006 01:12
Dekuji za ten odkaz, moc mi pomohl. Tato platforma byla pro me (a stale) je velkou neznamou.

VoIP - Extuje verze JSPhonu, ktera udajne byla delana pro J720, ale nenasel jsem v ni moznost definice uctu u poskytovatele VoIP sluzeb. Kdyz jsem si zkusitl zavolat na muj HW VoIP a i na HW VoIP branu, tak to nic nedelalo. Respektive nejaky paket odesel, ale nai telefon ani brana nazvonily. Takze v oblasti VoIP zatim nic. Neni to pro me priorta, ale chci z te krasky vyzdimat maximum. :-)

Pri procitani diskuzi jsem se docetl, ze i aktualni verze JSPhone je schopna na J720 dobre chodit, ale musi se doinstalovat nejake knihovny. Ale jake, nebo co, to uz nevim. Proto uvitam pripadne info.