Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Wincent (DOT) 320

fastbilly_ce4you (2)|7.7.2006 11:21
Ahoj všem,
prosím o radu. Před pár dny jsem získal zařízení DOT 320. Toto zařízení má OS Windows CE .NET 4.0. Sháním do něj nějaký software a tak vás chci poprosit, zda mi můžete dát nějaký tip. Ještě by mě zajímalo, zda se dá nějak povýšit (flashnout ROMka), například nahrát jiný OS, ale to pochybuju. Nechci z toho udělat mercedes, to samozřejmě ani nepůjde, mám to spíš na testování. Děkuju všem za rady a vaše zkušenosti s tímto zařízením.
beecher (9270)|7.7.2006 12:43
Myslim, ze podivat se na to stylem: "Jeeee, ono to ma Win95 prostredi s nekterymi W2K/WXP prvky" a ulozeni zarizeni do supliku, bude asi tak maximum, co se s tim bude dat delat...
fastbilly_ce4you (2)|8.7.2006 14:24
[QUOTE="beecher"]Myslim, ze podivat se na to stylem: "Jeeee, ono to ma Win95 prostredi s nekterymi W2K/WXP prvky" a ulozeni zarizeni do supliku, bude asi tak maximum, co se s tim bude dat delat...[/QUOTE]

:yes: :D No tak děkuju za odpověď. Mám pocit, že mi asi nic jinýho nezbude, než to do toho šupliku dát. Každopádně to je herka stará, ale... nejsem náročný, takže ikdyby mi to mělo ležet u postele a měl to jako budík... No nic, no...