Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

narodeniny

marcam (15)|7.7.2006 07:56
Neviete niekto poradit ci existuje soft, ktory by vedel zvukovo pripomenut na narodeniny zadane v kontaktoch ? Nepotrebujem aby sa zobrazovali na today obrazovke, stacilo by mi, aby sa dalo niekde nastavit, ze napr. 3 dni dopredu sa ozve alarm ako pri ulohach. V minulosti som pouzival PALM OS a tam sa priamo v kontaktoch dalo nastavit, ci sa ma sviatok pripomenut a kolko dni dopredu. Presne taketo nieco zhanam. Dakujem
beecher (9270)|7.7.2006 08:42
marcam (15)|7.7.2006 09:35
Dakujem, vyskusam. A dokaze to aj zvukovo pripomenut niekolko dni dopredu? Mozem mat este jednu otazku vy viete tak dobre poradit. Kupil som si HP 6915 s predinstalovanym tomtomom s moznostou stiahnut jednu mapu zadarmo. Zial nenasiel som malu SR, Bratislavi - zrejme ani neexistuje. Tym padom je mi tomtom nanic (a hlavne okrem toho mam IGO). Da sa ten tomtom korektne odinstalovat aby zbytocne nezaberal miesto v pamati ? V ponuke add and remove programs sa nenachadza. Dakujem
beecher (9270)|7.7.2006 09:46
1. Ano, melo by to umet...
2. Problem je, ze TT je tam dodavan primo v ROMce, takze odinstalovat jej nelze... IMHO 2GB miniSD karta se vyrabi a nebude to az tak drahe, tak nevidim duvod, proc s tim otalet a nevyuzit moznosti stahnuti mapy cele Evropy...
Sidon_ce4you (142)|8.7.2006 12:49
Ještě k těm narodeninam. Taky jsem tenhle problém řešil a myslel jsem si že nějaký další soft na upozorňování je zbytečný, když to upozornění třeba tři dny předem lze nastavit normálně v kalendáři na PPC. Aspoň jsem si myslel že to tak funguje. Mám PPC krátce a tak jsem to svoje nastavené upozornění ještě nevyzkoušwl v praxi, budu rád pokud mě to někdo osvětlíte, abych nečekal na upozornění zadané v kalendáři na PPC které nepřijde...
PS: mám WM5
Sidon_ce4you (142)|12.7.2006 14:11
Tak už jsem to vyzkoušel v praxi a to upozornění na narozeniny třeba tři dny předem zadané konkrétně na MIO A701 s WM5 normálně funguje. Nechci nikoho obírat o čas ale mohl by mi někdo prosím (stačí opravdu stručně) napsat rozdíl mezi upozorněním na narozeniny zadaném v programu Birthdays oproti upozornění které si zadám v PDA. Asi mě to tolik nemyslí jako ostatním, protože pořád nechápu ten rozdíl.
beecher (9270)|12.7.2006 14:45
No, kdyz vytvorim kontakt se zadanymi narozeninami primo v PDA, tak se to nezkopiruje do kalendare, takze mne na to nic neupozorni... ;)
Sidon_ce4you (142)|12.7.2006 15:30
Aha, tak to jsem pouze neznal celou pravdu, protože já jsem si kontakty původně vytvořil na PC v Outloku a jestli se nepletu tak se to samo rovnou na PC zkopírovalo do kalendáře, kde jsem si nastavil to upozornění X dní předem. Teprve potom jsem to včetně kalendáře synchronizoval s PDA...
Díky za vysvětlení.
tazz1 (680)|14.7.2006 21:49
Jak udělat aby si aplikace Birthdays podržela nastavení? Konkrétně si tam nastavím, aby se mi po tapnutí otevřel config a aby se mi na today zobrazil plugin az s hlaskou. No a za chvilku je to vymazaným ukazuje se pořád (žádné narozeniny, žádné výročí) a po tapnutí mi skočí do kontaktů.