Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vyhledavac WiFi pro Jornadu 720

ok2zar (24)|6.7.2006 14:59
Hleda se vyhledavac WiFi siti pro Jornadu 720 (wince 3.00) Zkousel jsem ministumbler, ale nejde mi tam nainstalovat. Bohuzel mam nemecke wince a tak nerozumim hlasce :-) Proto se ptam, zda nevi nekdo o osvedcenem SW tohoto druhu. Potrebuji vyhledat site a pripadne merit vybranou. Originalni nastroj pro me Orinoco umi neco podobneho a nesplnuje me predstavy.

Dekuji za případné odpovědi.
uzivatel_oldd (180)|7.7.2006 20:26
ja sam na Jornade 720 mam s wifi pramale zkusenosti ale sveho casu sem tusim XI-325 a pouzival sem jen nastroje ovladace, ale jestli te mohu odkazat na zdroj kde by snad nekdo mohl mit nejake informace tak snad tady a nebo tady

vono jde nekdy rozchodit na Jornade i nektere programy urcene jen na PPC ale hlavne to musi podporovat tu tvoji wifinu.
ok2zar (24)|8.7.2006 16:17
Dekuji za info.

Ja jsem samozrejme googlil a rozchodil jsem jak ministumbler, tak i pocket putty a jsem tedy spokojen. Jedine, co by be ted trapilo, je fakt, ze nemohu najit internetovy prohlizec, ktery by na mem hanehldu chodil a nebyl to IE. :-)

Jeste jednou diky za info.
cenebris (144)|9.7.2006 11:31
Nu a jak tedy funguje na dnesnich webech ten ie? Da se jej jeste vubec pouzit? Nebyla na handheldy take opera nahodou?
ok2zar (24)|9.7.2006 13:58
No IE tak nejak funguje. Stahl jsem ftxBrowser a ten chodi take, jen se mi zda pomalejsi nez IE a mam podezreni, ze jej pouziva pro svuj beh. Operu jsem pochopitelne hledal jako prvi alternativu, ale bohuzel pro HPC se nedela (nevim, zda se delala). Ted me trapi uz jen ta posta. Ten Otlak stoji za ***. :-)
cenebris (144)|9.7.2006 16:21
Misto "otlaku" (tady jsem se dobre zasmal :D ) nebude fungovat Qmail ? Kdyz co, tak pak dejte vedet.
uzivatel_oldd (180)|9.7.2006 20:08
na jornade snad behal netfront, ale radeji to si over
Radim1_ce4you (71)|10.7.2006 09:35
Ano netfront 3.0 a 3.3 na Jornade beha po malych upravach viac info + download tu
http://izemize.fw.hu/hpc.php
mam to vyskusane vid moj podpis
A este existuje aj verzia FTX browser pre HPC ta mi funguje tiez
ok2zar (24)|12.7.2006 01:05
Zdravim vsechny.

Dekuji predem za podnetne navrhy. Vyzkousel jsem (ale zatim jen na rychlo) jmenovane programy.

1) NetFront mi po instalaci hlasil chybejici soucasti a v diskuzich jsem nasel nejake pojitko, ktere by mne snad dovedlo k cili, ale nemel jsem cas to procitat, tak jsem si to jen ulozil do oblibenych adres a musim se k tomu vratit.

2) QMail - podobny vysledek jako v bode 1.

Poznatek - ftxBrowser nekdy vytuhava nebo se hrouti. Konkretne www.aukro.cz najede, prihlasim se, muzu normalne fungovat jako na velkem PC (az na tu rychlost :-) ), ale v momente, kdy chci ulozit aukci do sledovani, tak se program zhrouti bez jedine chybove hlasky, nebo zamrzne panel s aukrem (ostatni panely jedou a jsou pouzivatelne).

Dotaz - Existuji nejake upgrady a opravy chyb pro ty widlicky? Na strankach HP jsem nasel jen par malych opravnych DLL knihoven.
Radim1_ce4you (71)|12.7.2006 08:46
Ten Qmail si stiahni verziu priamo pre HPC
uzivatel_oldd (180)|12.7.2006 15:22
trochu OT za coz se omlouvam ale nechtel by nekdo koupit Jornadu 720 na nahradni dily, je funkcni az asi na videoprocesor neb zobrazuje pouze oranzove pruhy ale touchscreen funguje podle zvuku, pripadne nedokazal by tohle nekdo opravit zkousel sem testnost datoveho kabelu z MB ale az na zmenu zobrazeni pruhu se nic nedeje. Baterie je repasovana a o neco vyssi kapacita. No kdyby nekdo z vas chtel hodte mi zpravu.
Xerxes Artifex (56)|20.4.2008 14:20
Abych obnovil diskusi že net na Jornadě je nejen použitelný ale i koukatelný: Tady je ukázka:
Prohlížeč NetFront 3.3, připojeno přes nokii D211
ok2zar (24)|20.4.2008 22:29
Zajimavy prispevek. Jen se mi nepodarilo najit na internetu funkcni verzi NetFrontu. :-(
Xerxes Artifex (56)|21.4.2008 00:15
Od Kapua jsem přebral Jornada.blog.cz takže během zítřka se tam objeví verze 3.3

edit: už je to tam.. v oddělení internet