Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 33

Téma: Microsoft ActiveSync 4.2 oficiálně vypuštěn

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Myslíš tohle:?:

EDIT:
    Odkaz na český AS doplněn do prvního příspěvku.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

OT: Momentálně řeším problém se synchronizací přes AS (doteď to fungovalo bez problémů, pak jsem ale instaloval jednu .NET knihovnu, která si pustila AS a jala se instalovat i na PDA, to jsem stornoval, a od té doby se sice přes AS přihlásím a připojím se do sítě, ale synchronizace s Outlookem hned vyhodí chybu), a jak neustále přeinstalovávám AS, tak mě pobavilo, že ta verze 4.2 je v Přidat/Odebrat programy označená jako 4.0, to fakt přidá na důvěře

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Podporuje ActiveSync 4.2 synchronizaci prez wifi?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Vždyť to tam máš napsané:
    ActiveSync 4.2 supports PC sync via USB cable, Bluetooth, or infrared connection.

MS to udělal ve verzi 4.x kvůli bezpečnosti, aby byl AS "blbůmodolný".

Přes Wi-Fi jde synchronizovat pouze s Exchange Serverem.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

ne, nepodporuje

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od jerzy
    Já se totiž potřebuji jen připojit (a jít) a nic nesynchronizovat. Ale to jaksi nejde. Nebo jo? Žádné jiné řešení, než odklikat ty blbé dialogy host režimu.
    Jisteze to jde... How to avoid new partnerships wizard in ActiveSync

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Prave jsme si tuto verzi nainstaloval a zatim s hx4700 a WM5 nema problema.
    Při kontrole zda mam skutecne verzi 4.2 me zaujala veta Nepovolene kopirovani nebo rozsirovani teto alikace ... a je postihovano maximalnimi zakonnymi sazbami. Ja naiva se domnival, ze o vysi trestu rozhoduje soud a oni uz to delaji hosi z Mrkvosoftu, ja porad rikam, ze zijeme v pravnim state, ale nikdo mi to neveri

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Citace Původně odesláno od zoky
    Nepomaha nic z hore uvedeneho. Ani manualne nastavenie firewall (dokonca aj vypnutie firewallu). Stale mam chybu 80072efd v AS 4.2 a po pokuse o browsovanie v PDA hodi chybu 80072f78.
    http://www.microsoft.com/communities...9ed&sloc=en-us - je tam odkaz na clanek v Knowledge Base, ktery tuto chybu resi (je nutne nainstalovat Security Update pack na IE v PC)...
    Kolegovi po nainstalovani AS 4.2 WM5 hlasi stejnou chybu a neni z nich mozne pristupovat na Internet, nebezi Skype ani synchronizace Pocket Weather. Popsana chybova hlaska je hlaskou IE a vyskytuje se i na PC , jinak receno onen update resi pouze problem u IE na WinXP. Reseni pro WM5 jsem zatim nanasel a tak se kolega zatim vratil k AS 4.1.
    Skvela prace, gratuluji firme MS k dobremu produktu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

k.karel: Ale to, ze to update pro IE, neznamena, ze to neresi vas problem...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Nevíte zda AS 4.2 oproti AS 4.1 už umí správně synchronizovat Oblíbené položky i s diakritikou?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

to Beecher: to ostatně muže byt pravda, ale problém se projevoval při spojení s PC s Win XP SP2 a všemi dostupnými opravami a záplatami , které MS pro daný system k 11.7.2006 vydal.
    KB871260 je kumulativni bezpečnostní patch pro IE, který MS vydali někdy v roce 2004 a následně byl zařazen i do SP2. Jinak řečeno daná záplata na PC byla.
    )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

A pise ten AS jeste neco jineho krome cisla chyby? Protoze at hledam v KB to cislo chyby jak chci, tak co mi leze, je jenom proste ten problem, ktery resi ten kumulativni patch...

Problem v 99% vzdy vyresi reinstalace PC...

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od beecher
    A pise ten AS jeste neco jineho krome cisla chyby? Protoze at hledam v KB to cislo chyby jak chci, tak co mi leze, je jenom proste ten problem, ktery resi ten kumulativni patch...

Problem v 99% vzdy vyresi reinstalace PC...
    ...alebo navrat na AS 4.1

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

no já bych celý Mrkvošrot kopnul do hlavy, neb jejich movější verze nenabízi aktualizaci položek dle času úpravy, jak v PC nebo PDA, kurnik proč?

já jednou upravuji schůzky v PDA a pokud jsem u PC tak v PC, jak z toho ven?

ve verzi 3.8 to fungovalo, ale v dalších tuto volbu postrádám - nebo snad ve verzi 4.2 je? ještě jsem ji nestáhl

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

AS nehlásí vůbec nic, s 4.1 vše funguje jak má, pokud se nainstaluje 4.2 tak synchronizace s PC je OK, ale z PDA nelze přistupovat na Internet přes PC (PC připojeno k internetu přes LAN). Počasí Pocket Weather se ne aktualizuje, Skype neskypi, a při použití IE v PDA se ukáže ona chybová hláška. Pokud vrátím AS 4.1 je opět vše OK. Zkrátka záhada a jak se zdá kolega není sám komu se to takto chová viz dotaz v tomto foru.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Problém s Microsoft ActiveSync
    Od Vrzák Michal v sekci Yakumo
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 23-11-2007, 19:18
  2. ActiveSync 4.1 již oficiálně
    Od PavelR. v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 27-04-2006, 10:01
  3. MICROSOFT ACTIVESYNC VERSION 4.1