Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: zadávání českých znaků

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

máte, příp. jak, vyřešeno zadávání českých znaků? jde mi o občasné zadání znaku s diakritikou při vyhledávání v textu - používám (či spíše právě nepoužívám) program CharMap, který umožňuje zkopírování jakéhokoli znaku do schránky a následné vložení do vyhledávacího pole. je to pomalé a nepraktické. upřednostnil bych jednoduché, rychlé, free řešení.

máte někdo zkušenost se sunnysoft interwrite? je třeba použít tento program pro konkrétní model (nebo bude funkční na dellu interwrite např. pro ipaq?)

díky za případnou radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

mal som instalovane trial Interkey od Penreader aj InterWrite od Sunnysoftu.

nie som zastanca 'velkej jazykovej podpory' - teda preklad aj poloziek v systeme, staci mi pisat s diakritikou.

celkovo som mal omnoho lepsi dojem z Interkey - lepsie sa mi s nim pracovalo, viac mi vyhovovalo rozlozenie klaves, a co som ocenil - neinstalovalo si to do systemu subory, ktore bolo problematicke odstranit - to mi prave vadilo na interwrite

inac interwrite ma specialne verziu pre DELL.

interkey:
    http://pocket-pc-software.penreader.com/InterKey.html
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Vkládání českých slov u WM6
    Od darker_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-06-2007, 06:38
  2. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 13-02-2007, 18:28
  3. AvantGo - přidání českých odkazů
    Od Alasther v sekci Programy pro Pocket PC