Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ADSL Internet z notebooku do PDA

kanak (78)|5.7.2006 20:10
Mam n520 a chtel bych nasdilet internet prez wifi do toho PDA. Jde to nejak? Diky za odpoved
BaRs (13)|5.7.2006 20:29
Samozřejmě, stačí na notebooku se kterým jste připojen na internet spustit proxy server např.: Lansuite a muzete vesele serfovar, obsahuje DHPC, Socks atd.. takze nebudete mit problem s zadnou konfiguraci IP adres, a se socks ani s ICQ
kanak (78)|6.7.2006 07:45
Diky za odpoved, ale nebyl byy nekde nejakej podrobnejsi navod krok po kroku? Jsem zacatecnik
RStein (2012)|6.7.2006 11:12
No tak snadne to zase nebude.

Nejjednodussim zpusobem "bezdratove" internet nasdilite pres bluetooth - vytvorite pouze spojeni s ActiveSyncem a pak muzete brouzdat.

Pokud budete chtit nasdilet internet pres WIFI, tak na notebooku byste mel mit alespon softwarovy Access Point ( za predpokladu, ze k ADSL nejste pripojen pres WiFi notebooku, ale sitovym kabelem) a provest premosteni "bridge" obou pripojeni.

Pro zacatecnika ale takove laborovani asi nijak prijemne nebude.

Nejlepsi je koupit ADSL modem s WiFi routerem, ktery ma v sobe i DHCP a Firewall - kdyz chcete na .NET z PDA nemusite zapinat pocitac.
Lolek_ce4you (68)|6.7.2006 12:59
přesně tak to mám doma :)
kanak (78)|6.7.2006 16:49
Prez BT to prave nejde protoze LOOX n520 BT nema. Pred nim jsem mel MDA Compact a takto nasdileny internet jsem mel. Skoda ze to nejde bez toho routeru. Za odpoved diky