Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer problém IE 6

5564 (6)|5.7.2006 12:50
Zdravim vsechny
Prosimvas,mam problem.NOrmalne napichnu Acera na PC pres kabel a kdyz kliknu na IE,tak mi chvili najizdi seznam a pak hned spadne IE.Nevi nekdo co s tim pls?
speed-komi (278)|6.7.2006 13:57
Spadne IE na pc nebo pocketpc? Pokud na pocketpc, tak je to tim, že PIE je celej špatnej, tam to chce viměnit za operu. A pokud na pc, tak tam ti neporadim.
5564 (6)|6.7.2006 15:28
IE na pocketu...takze IE ani nepouzivat,ok?Diky za radu,rozhlidnu se tu po opere
Zdenek Malinsky (9781)|6.7.2006 15:39
[QUOTE="speed-komi"]PIE je celej špatnej[/QUOTE]To je samozřejmě nesmysl. Problém PDA a seznam je tu mnohokrát probíraný (co na tom seznamu všichni mají? :O )

Jiné stránky ten zmiňovaný problém dělají také?
Zdenek Malinsky (9781)|6.7.2006 16:02
Ach jo. Tady by chtěl někdo, aby umělo PDA stejné věci jako PC. Nesmíš zapomínat, že: 1. je to především původně "kapesní sekretářka" a ostatní je jaksi navíc
2. s některými stránkami mají problémy i prohlížeče v PC (pokud je prasácky napsaný web).

Já bych v tom problém nehledal. Na PDA používám verze webů pro PDA (méně dat, rychlejší načítání). Pokud jsem někde na wifině, tak raději použiji notebook (větší displej, pohodlnější ovládání).

PS: To by mě zajímalo, kterou většinu stránek ti to korektně nenačte.
speed-komi (278)|6.7.2006 22:24
Já taky raději z pda prohlížim stránky, které jsou napsané přímo pro ně, ale bohužel moc autorů tuto verzi stránek nedělá.

Jde především o stránky kde je menu řešeno tím způsobem, že na něco ukážeme myší a vyjede nám nějaká nabídka v které potom klikneme na odkaz. Nemám to rád, ale nemohu přemlouvat webmastery. Taky různé vyplňování formulářů, psaní sms z webu (vim, existují na to programy, ale z t-zones, pokud pominu 30 volných sms v gibo sms, to jinak nejde). Opera si s tím všim dokázala poradit. narozdíl od pie.
Já se z té sekretářky snažim vymáčknout co nejvíc.