Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nejde se zbavit pripomenuti

tazz1 (680)|5.7.2006 09:05
Mam takovy problem. Vcera vecer jsem si nastavil budik na buzeni dnes rano. Jedna se o standardni budik ve Variu (zvonecek vedle datumu na today) . Normalne se to ozvalo, ale problem byl, ze nevyskocilo okno s pripomenutim, kde to normalne odklepnu. No a ted se mi ten budik v pravidelnych intervalech ozyva. Uz jsem na ten pos..... zvuk alergickej a nevim jak se toho zbavit. Nepomohl ani nekolikanasobny SR. Nebo ze jsem ten budik zkusil zapnout a nastavit na jiny cas. Podle me nejvetsi problem je v tom, ze nevyskocilo to okno s pripomenutim. Ale nejlepsi na tom je, ze jeste den dva zpatky to slapalo normalne. A nic jsem od te doby neinstaloval a ani nenastavoval. Hard resetit se mi moc nechce :(
dort (1212)|5.7.2006 09:47
zkuste soft z těchto stránek, kdysi mi to pomohlo rozchodit připomínky v kalendáří na Univerzalu ;)

http://www.scarybearsoftware.com/ppc_cn_overview.html
tazz1 (680)|5.7.2006 10:15
Dekuju za dobre minenou radu, ale to muj problem neresi. Chci vyresit problem a ne instalovat neco dalsiho.
Uz mi z toho hrabe
dort (1212)|5.7.2006 11:07
asi docela dost, když nejsi ani schopen vyzkoušet co Ti někdo radí :(

asi se Ti "zasekla" připomínka, a tenhle soft projde všechny připomínky a pak už stačí tu"zaseklou" smazat - jak říkám zkus to a uvidíš, neříkám, že to na 100% bude fungovat, ale za pokus nic nedáš, neb soft se dá klidně i doinstalovat
Zdenek Malinsky (9781)|5.7.2006 14:42
CheckNotifications - program pro zobrazení notifikací, který červeně odliší duplicitní notifikace a jedním tlačítkem v něm také duplicitní notifikace smažete. Notifikace je operačním systémem Windows Mobile založena interně vždy, když potřebujete systému "říci" - v určitou hodinu nebo po výskytu nějaké události (třeba probuzení systému) něco udělej (zapni budík, spusť program...).

Pokud se ti zobrazí, že maže např. 38 ze 37 souborů a nesmaže nic a nepomůže ani jednotlivé promazání "ručně", pomůže už jen s nejvyšší 99,9% pravděpodobností HR. A než tady nad tím od 10 hodin mudrlovat, že instalace té utilitky nic neřeší, jsi mohl udělat HR a naistalovat všechny softy min 2x.