Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Konverze PDF pro PDA

petr888_ce4you (1)|4.7.2006 21:13
Prosím poraďte
Rád bych se zeptal, zda někdo neví o nějakém programu, který by dokázal konvertovat pdf soubor z PC do stavu, který je čitelný na PDA, aniž by musel člověk rolovat.
MilanSu (823)|5.7.2006 00:58
Ja pouzivam normalni Acrobat (nemyslim reader) a delam to takhle
Reader – pro moje PDF nutno dat standartní optimalizace, zrusit kompresi dokumentu a optimalizaci pro web, jinak nefachci Reflow

nutno kopirovat pres ActiveSync (prozkoumat)

osmera (60)|20.12.2006 19:26
protoze mi moderator zamknul tema
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=20283&fi=0#1
tak pisu zde:

Samozrejme ze jsem vyhledavani pouzil, ale jasne jsem napsal ze mi jde o upravu PDF aby bylo k precteni na PDA, to ze jsem treba pouzil mobilpocket reader jsem nepsal protoze to nevedlo k uspechu, text byl necitelny a casti uplne chybeli.
Jak jsem jiz napsal jde mi o to aby PDF bylo citelne ale aby to stale jeste bylo PDF (tudiz konverze do jineho formatu je my na nic-navic kdyz nefunguje dobre)

Ja se jen slusne zeptam, uvedu co presne chci, jaky jsou vstupni a vystupni podminky, dopredu nejdrive hledam na internetu i na foru a protoze moderator se asi spatne vyspal tak mi vynada a uzamkne tema.

Takze jeste jednou:
Chtel bych nejaky konvertor (jestli existuje) ktery konvertuje PDF-> PDF tak aby se mohlo toto PDF normalne prohlizet na PDA.
Treba ani nic takoveho neexistuje, to nevim, zatim jsem nevysledoval zavislost pri jakych PDF to nelze prohlizet na PDA.
ElSoft (1244)|20.12.2006 19:41
najděte rozdíl: [CODE]jak upravit pdf pro cteni na PDA
-
Konverze PDF pro PDA[/CODE]ještě bych poprosil přečíst pravidla pro diskutující :?
osmera (60)|21.12.2006 10:12
Dobre, moje chyba ze jsem to nevlozil do jiz stavajiciho tematu.
Ale to doufam neni nic tak strasneho