Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkcni Zvukova signalizace u C 550

Richardo_Da_Force (53)|4.7.2006 08:28
Jak je napsano v titulku at delam co delam dokonce i po HR (test ) nejede mi zvukova signalizace , udalosti , kalendare proste vubec nic . Jediny co se stane je ,ze se mi rozsviti display.
dort (1212)|4.7.2006 08:50
a jiné zvuky?

BTW ale pokud je problém i po HR, tak asi jedině reklamace?
beecher (9270)|4.7.2006 09:02
To vypada na odesly reproduktor v zarizeni...

BTW Visor Edge? Aneb nejhezci Palm? Taky jsem mival... ;)
Richardo_Da_Force (53)|4.7.2006 09:06
Takze mala oprava po HR se ozve jen velmi kratka signalizace. Jak sem psal vyse ,ze se neozve vubec nic tak chyba byla v nastaveni datumu , ktereho jsem si nevsiml . Ale po nainstalovani Pocket Plus uz zvuky nejedou a to mam verzi zakoupenou za ty bodiky.Mam nainstalovano Plusko a Breeze ( 5 bodiku v tahu ) . Reproduktor jede normalne (testovano na filmech a Mp3 )
beecher (9270)|4.7.2006 09:12
Tzn. po HR bez instalace jakehokoliv softu chodi i zvuky normalne? Instalujete posledni verzi SPB P+ a PocketBreeze?
Richardo_Da_Force (53)|4.7.2006 09:22
Ano po HR se ozve jen takove velmi kratka signalizace . a po nainstalovani posledniho Vami uvedeno softu ( vymenen za bodiky - Pocket plus a Breeze ) a uz nic a to zkousim vsechno mozne . Objevi se mi dole na displeji pouze Nortification a toto vse . Uz zacinam byt z toho celkem zoufaly.
dort (1212)|4.7.2006 10:42
takže pokud to dobře chápu jen s defaultním kalendářem zvuky fungují?
Richardo_Da_Force (53)|4.7.2006 11:16
Ano presne tak pouze defaultni zvuky. Proto treba bych byl vdecny za popsani funkcni softwarove konfigurace pro uvedene zarizeni . Mne systemove zvuky jedou s Pocket Plus a Breeze a dalsi nastaveni nic. Hluche
dort (1212)|4.7.2006 14:08
asi bych přeformuloval otázku na ostatní uživatele stejného přístroje a stejných softů, zda jim to funguje, nebo ne a pak bych hledal chybu v nastavení ;), ale pokud tady o tom není nějaká diskuze, tak bych viděl chybu v nastavení programů
Richardo_Da_Force (53)|4.7.2006 18:33
Uznavam mate pravdu . Takze spise tento dotaz zmenim takto jak mam docilit aby mi zvukova signalizace fungovala dele nez 1 sekundu.Prolezl sem nastaveni Pocket + i Breeze , ale nic takoveho sem nenasel.
dewx_ce4you (23)|5.7.2006 05:38
Mě to funguje,spíš se mi zdá že ti to dělá nějaká kolize programů??Mě se nedávno stalo že se nedali zrušit připomínky vůbec a tak mi to po měkkým resetu pípalo třeba 20x za sebou...Doporučuju hard reset a vyzkoušet nejnovější verze programů