Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 13 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 182

Téma: Nejlepší ROM Qtek 9100/MDA Vario

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Áha, tak v ty ROMce RUU_Wizard_OrangePL_Customize_WWE_224_Aku23_A2DP_N OCID.exe smartdial je. Super. Dik za info Meline. Pochopitelne Jeenikuv dotaz by me tez zajimal. Zdali, pokud nahraji ROM z webu T-mobilu jestli neco v servisu poznaji, ci nikoliv. Dekuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nepoznaji, pokud zpet zamknes CID.
    Neboli, aby jsi nahral jinou ROM nez T-Mobile musel jsi udelat CID unlock a pote to zpet musis zamknout.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Nevíte někdo jaký CZ smartdiall funguje s tou Orage ROM.Zkusil jsem několik z těch,které jsem tu našel a nefunguje ani jedna.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Urcite musi fungovat ta od Samana pro ROM 2.17
    Připojené soubory Připojené soubory

No1 No1 je offline
    Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Zdravim
    Mam 2.17.07.02 Qtek - je v ni nejaky zasadni rozdil proti Orange nebo Mr.Clean? Vyplati se prechod? Je vubec nekde k dispozici srovnani uvedenych ROM?

Diky, Zdenek

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Zajímavý problém.... chtěl sem přeflashnout Mr.Cleana na OrangePL bohužel bezúspěšně. Update proběhne komplet včetně gratulace, ale Mr.Clean zůstává. Pro jistotu sem zkusil přeflashovat jinou ROMkou ale výsledek stejný. Na druhém Variu jsem přeflashoval na zkoušku nainstalované OrangePL stejnou ROMkou (TM - WWE) kterou Mr.Clean nešel a vše OK. Setkal se s tím někdo, resp. narazil někdo někde na podobný problém a návod na jeho řešení???

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Od konzultanta spolecnosti T-Mobile CZ se ke mne donesla zprava, ze behem tydne bude na webu nejnovejsi verze ROM pro MDA Vario. Nezbyva, nez ji netrpelive ocekavat...

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

... nikde som nenašiel, kde sa dá stiahnuť verzia ... ORANGE ... môžete niekto priložiť link ? Ďakujem

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od overgrounder
    Od konzultanta spolecnosti T-Mobile CZ se ke mne donesla zprava, ze behem tydne bude na webu nejnovejsi verze ROM pro MDA Vario. Nezbyva, nez ji netrpelive ocekavat...
    Tak ted tyden neusnu :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

2 overgrounder
    pro me nejlepsi zprava dnesniho dne, doufam ze tomu tak bude...bylo by to skvely

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

jj, super . A nevite nekdo co v ni ma byt noveho?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

bude chodit 2x rychleji a nikdy se nezakousne atd... na co cekate?? stejne tam nebude nic jinyho nez to co je uz v ostatnich....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

No právě, že 2.x jsou rychlejší než stávající T-M 1.6.2.3. A kromě toho tam člověk bude mít češtinu a v klidu záruku, je to tak těžké pochopit? :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od TheMelin
    Nepoznaji, pokud zpet zamknes CID.
    Neboli, aby jsi nahral jinou ROM nez T-Mobile musel jsi udelat CID unlock a pote to zpet musis zamknout.
    Tak to je na me moc odborne. Ja jsem s tim zamerne nic nedelal. Stahl jsem jinou ROMku, pustil z PC a flashla se mi, nic vic, nic min. Tak ted jen doufam, ze mi tam pujde dat ta "nova" od TM. :?

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od janopi
    ... nikde som nenašiel, kde sa dá stiahnuť verzia ... ORANGE ... môžete niekto priložiť link ? Ďakujem
    Tady otevri link potom jdu na cestu: /Wizard/Roms/Orange/RUU_Wizard_OrangePL_Customize_WWE_224_Aku23_A2DP_N OCID.exe a mas ji.
    Musim priznat,ze jsem neveril tomu,ze to muze byt rychlejsi,ale je to tak.Hlavne to poznam podle toho,ze i kdyz mam zapnute vario napr. dva dny v kuse,tak nemusim porad lezt do "pameti" a vypinat vsechny bezici aplikace.Porad to lita svizne.Jestli ta nova od TM bude porad lina, tak tam frknu Orange nazpet :yes:

Strana 3 z 13 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. QTEK 9100 (MDA VARIO)
    Od Clayderman v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-05-2008, 11:00
  2. Qtek 9100 vs. MDA Vario
    Od hustej v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 29-06-2006, 00:53
  3. QTEK 9100 ROM > MDA Vario ROM