Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velká recenze zařízení HP iPAQ h4150

Pavel Koza (4761)|29.10.2003 13:41
Jak roste objem prodejů Pocket PC zařízení, zvyšuje se frekvence vydávání nových modelů. Zdaleka nejpilnější je v tomto ohledu společnost HP, která v poslední době uvádí nový model jednou za tři měsíce. Po řadách 1900, 2200 a 5500 přichází na řadu zcela nová série pod názvem 4100, která nabízí vynikající komunikační schopnosti v miniaturním těle. Tato recenze se bude týkat zařízení h4150, a pokud vás zajímá, jak si tento mrňous vedl v porovnání s robustní h5550, neváhejte a čtěte. Přečtěte si celý článek



Co si o tom myslíte vy? Vložte svůj komentář ke článku, který sepsal Pavel Koza.
Ruka_ce4you (86)|14.1.2004 22:10
Uvazuji o kpupi silnejsi nahradni baterie. V clanku je zminena, ze ma 1800mAh
[QUOTE="Pavel Koza"]... hlavní baterie je vyměnitelná a dobíjecí. Konkrétně se jedná o typ Lithium-Ion o kapacitě rovných 1000mAh. Náročnější uživatelé si mohou zakoupit náhradní baterii, a to buď o stejné kapacitě, nebo o kapacitě téměř dvojnásobné (1800mAh)...[/QUOTE]
Nasel sem obe http://h30143.www3.hp.com/images/options/FA191A.jpg
http://h30143.www3.hp.com/images/options/FA192A.jpg
, ale jedno mi neni jasne. Jak je to vyresene v pripade 1800mAh baterie s jejim krytem. Z obrazku je patrne, ze je asi jednou tak tlusta, jako ta 1000mAh. Nechtel bych aby z meho "malinkeho" iPAQu vycuhoval neforemny kvadr. Ma te nekdo k tomu nejake vasvetleni nebo jeste lip ma nekdo moznost tuto baterii vyzkouset ci ji vlastni?
Za odpovedi diky
mini_ce4you (0)|26.2.2004 11:39
vypada moc pekne po vsech strankach, ale chybi mi tu CF slot. Neni nejake PDA stejne vybavene, stejne rychle, stejne male a lehke, ale s CF slotem?
PavelR. (2184)|26.2.2004 12:45
[QUOTE="mini"]vypada moc pekne po vsech strankach, ale chybi mi tu CF slot. Neni nejake PDA stejne vybavene, stejne rychle, stejne male a lehke, ale s CF slotem?[/QUOTE]

... úplně stejné bohužel ne, musíte buď slevit (např. iPAQ 2210, který nemá WiFi popř. ASUS 620 BT) a nebo připlatit (PocketLOOX 610 BT/WLAN).

PavelR.
Ruka_ce4you (86)|27.5.2004 02:09
Mam pocit ze test vydrze byl bez podle tohoto " Test na výdrž jsem prováděl s maximálním podsvícením, testovací program simuloval běžné uživatelské činnosti." bez Wi-Fi. Co se tyka provozu s Wi-Fi tak je to asi priblizne +-2,5h serfovani na vzdalenost 20m pres zed)
Stylus je kovovy s umelohmotnou spickou a koncem (uz se mi podarilo jeden konec zlomit :) )
IR je mam pocit s nizsim dosahem (nevim jiste). Ale co sem testoval jako dalkove ovladani tak +-20cm a pak ee. A vzhledem k umisteni to neni dvakrat pouzitelne :(
Nazloutlost by mela byt na urovni 1940 (tusim ze sou typove uplne totozne). Pri kolmem pohledu nazloutlsot mizi. Ale povetsinou se divam ne kolmo a nazloutlost nevnimam.
Ale upozornuji je to me prvni PDA takze nemam s cim predeslym jak srovnat :)
Pavel Koza (4761)|27.5.2004 11:34
Ad. nazloutlost - je problem to hodnotit, jelikoz z alespon z me zkusenosti vyplyva, ze kdyz vezmu 3 stejna zarizeni vyrobena v ruznem obdobi, tak na 99% bude kazdy diplej trochu jiny... Prijde mi to divne, neni to podlozene zadnymi vyzkumy, jedna se ciste o empiricke zjisteni...

Doporucuji nakupovat tam, kde Vam zarizeni predvedou.