Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problem se spoustenim programu + chybova hlaska

rhinos (113)|3.7.2006 12:10
mam uz nejaky ten tyden FS C550 s WM5 a narazil sem na jeden problem.Mel jsem naistalovanej GPSProxy,ale po odinstalovani me dost pravidelne po nahozeni pda,obcas i po soft resetu vybehne hlaska ze Aplikaci \SD-MMCard\Program Files\GPSProxy\SetEvent.exe nelze spustit
Zkousel sem tento program znovu naistalovat a odebrat ale porad hlasi tohle oznameni.

Druhy problemek ktery me tizi je ten ze cas od casu kdyz chci spustit nejaky program z menu START ,tomu zmizi ikona(neco jako v XP kdyz odstanim program ale zustane mi link na plose),kdyz se takovy program pokusim spustit nahlasi mi to nejakou chybovou hlasku neco jako ze neni spravne naistalovan a pomuze opet jen soft reset....
beecher (9270)|3.7.2006 12:15
1. Rek bych, ze stejny problem jako zde...
2. Ze by program na SD karte?
rhinos (113)|3.7.2006 12:22
ano programy jsou na SD karte.neco podobnyho sem resil s Tmanem ktery byl naistalovanej na sd karte.Nekdo mi radil naistalovat do pameti s tim ze v dobe volani tmana zrejme jeste neni zaveden ovladac sd karty.co se tyce notification mam stejnej dotaz kdyz ji pomoci pocketmechanika smazu nebudde to mit dopad na funkcnost systemu?

a co teda ten druhej program proc obcas programy na karte nejdou spustit?
beecher (9270)|3.7.2006 12:40
No, nesmi se smazat samozrejme uplne vsechny notifikace, jenom toho daneho programu... Pak s tim nebude problem...

Proc nejdou spustit? Odpovedel jste si sam - nedostupnost SD karty...