Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

synchronizace tříděné pošty

Zdeno_ce4you (291)|2.7.2006 14:01
V MS outlooku si třídím poštu do více složek, ale když chci některou označit v nastavení AS aby se synchronizovala s PDA, nabídne mi to jenom Nevyžádanou poštu.
Mám AS 4.1.
Nevíte co s tím?
RStein (2012)|2.7.2006 20:34
Kdyz si date vybrat slozky - prave tlacitko na polozce Emals, vybrat Settings, tlacitko Select Folders, tak se vam nenanbizeji vsechny slozky v Outlooku?

Obecne - AS miva potize se synchronizaci slozek v nekolika vnorenych urovnich pod slozkou Inbox. Lepsi je mit sve slozky na stejne urovni jako je slozka Inbox (a pak klidne vytvorit libovolne mnozstvi urovni podslozek techto slozek)
Zdeno_ce4you (291)|2.7.2006 20:49
v MS Outlooku mám v doručené poště pár samostatných složek ( dál se to netřídí ), do kterých třídím doručené maily.
V AS mi to nabídne pouze Nevyžádanou poštu.

V PDA se složky taky vytvořily, ale nikde nemohu určit, že se mají synchronizovat.
RStein (2012)|2.7.2006 20:57
[QUOTE="Zdeno"] MS Outlooku mám v doručené poště pár samostatných složek ( dál se to netřídí ), do kterých třídím doručené maily[/QUOTE]

Tady asi bude ten problem, ktery jsem zminoval vyse.

Mate tedy v Outlooku hierarchii

Dorucena
---Moje slozka
---Moje dalsi slozka


Pokud ano, dejte sve vlastni slozky na STEJNOU UROVEN s dorucenou postou.

Tedy takto

Dorucena
Moje slozka
Moje dalsi slozka


Sidon_ce4you (142)|3.7.2006 08:43
[QUOTE="RStein"]Obecne - AS miva potize se synchronizaci slozek v nekolika vnorenych urovnich ...[/QUOTE]

Nevím jestli to s tím souvisí ale mě pro změnu nejde synchronizovat oblíbené položky - část mě jich to sesynchronizuje a část se mi do PDA vůbec z PC nedostane. Dá se to taky nějak řešit?
RStein (2012)|3.7.2006 09:25
AS dela problemy synchronizovat polozky s diakritikou nebo "extremne" dlouhe nazvy Favorites.

Zkuste odstranit diakritiku...
Sidon_ce4you (142)|3.7.2006 09:55
Díky za radu, tak to bude ta diakritika... Zkusím to teda psát bez ní. To samé asi platí i při synchronizaci kontaktů, že? Slova s diakritikou mi to v kontaktech sice synchronizovalo ale se špatnou diakritikou - takže je asi lepší to psát bez háčků a čárek. Nebo to jde nějak obejít?
RStein (2012)|3.7.2006 09:59
Kontakty se mi s diakritikou sycnhronizuji bez problemu, i kdyz ji stejne skoro nepouzivam ;)

Jakou mate verzi Outlooku a AS? Nemenil jste nejak drasticky locale na PC nebo neinstaloval nejake filtry do AS?
Sidon_ce4you (142)|3.7.2006 10:54
Na PC mám MS Office Outlook 2003 a na PPC mám AS 4.1 (WM5). Na PC ani PPC jsem snad nic neměnil... Naštěstí tohle mě zase až tak drasticky nevadí, akorát že jsem měl u kontaktů někdy docela dlouhý poznámky - tak holt nebudou s háčkama...
Zdeno_ce4you (291)|3.7.2006 19:45
tak po přesunutí složek na stejnou úroveň s doručenou poštou to lze vybrat v AS.

Takže díky za radu.
jedla_ce4you (0)|4.2.2008 16:08
Ja mam zase problem s WM6, ze muzu oznacit vnorene slozky v Dorucena posta a ty se syncnou, ale maily, ktery jsou jakoby v rootu, tedy primo ve slozce dorucena posta se nesyncnou nebo je proste v zarizeni nevidim. Nevite co s tim?