Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Data Organiser Pro Win Mobile 05 2.2.1

Zdenek Malinsky (9781)|2.7.2006 13:52
Kolega beecher mě asi před týdnem upozornil na tuto alternativní PIM aplikaci. Sháním již delší dobu nějakou rozumnou PIM aplikaci, která by byla asi tak na půli cesty mezi defaulním kalendářem, kontakty a úkoly od MS (v každém PDA) na straně jedné a na straně druhé Pocket Informantem či Agendou Fusion, které umí téměř vše, nač si vzpomenete, ale jsou to zbytečně velké, drahé a hlavně složité aplikace, které 90% lidí využije tak z max. 10% jejich užitné hodnoty.

Zatím jsem neměl čas vyzkoušet, ale dle ceny a velikosti souboru se obávám, že to bude přesně opak mého přání (ale možná se pletu), t.j. cenou a velikostí se vyrovná PI a AF a umí toho jen o málo víc, než MS defaultní aplikace.



Aplikace u mě nevzbuzuje důvěru už svým vzhledem, ovšem uznávám, že někomu se to může líbit. PDO existuje ve 3 cenově odlišných variantách.

Stránky produktu jsou zde, zakoupit můžete třeba tady. 14 denní trial můžete získat pro změnu zde.


Napište sem do diskuze, jak jste spokojeni, zda má cenu zakoupit nebo raději zůstat u jedné z možností: default PIM+Pocket Breeze/SPB Diary nebo Pocket Informant/Agenda Fusion.
tazz1 (680)|2.7.2006 19:25
A co je dle vas tak spatneho na vestavenych aplikacich tohoto typu? Jake jsou pro vas jejich nedostatky? Me docela vyhovuji, ale je pravda, ze treba nevim o co jinak prichazim :oops:
Zdenek Malinsky (9781)|3.7.2006 08:22
Pokud používáš PDA jen jako upomínkovač a data do PIM zadáváš v PC, dá se s tím vystačit (ve spojení s Pocket Breeze na zobrazení na today), ale pokud zadáváš častěji údaje do PDA je asi AF nebo PI nevyhnutelná nutnost.
Co je na defaulní PIM špatného? Ty to asi nepoužíváš, že? :?
tazz1 (680)|3.7.2006 08:33
Prave ze pouzivam opravdu hodne jak Ukoly (pripominky) tak kalendar. Udalosti z kalendare se mi z predstihem zobrazuji na today (k tomu slouzi ten breeze?) . Nechci nijak hanit ty dalsi programy, ktere tu zminujes, spis naopak. Treba by mi vyhovovaly vic jak standard. Trosku mam jen problem v tom, ze nerad instaluju neco co bych nemusel potrebovat. Razim nazor (mozna nepouceneho zacatecnika), ze cim vic aplikaci, tim je vetsi moznost, ze se bude neco hadat (nechtene restarty, pomalost atd.) a i proto se ve vsem snazim vychazet z toho co je predinstalovane (vzdycky to samozrejme nejde). Proto se jen jako lama ptam, abych se pak pripadne mohl rozhodnout.
Diky