Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 30 z 30 PrvníPrvní ... 20282930
Zobrazené výsledky: 436 až 439 z 439

Téma: GPSAuto

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

jaja01: to je mi jasný, proto byla chybka v uvozovkách ale dost to odradí kdybych nenarazil na příspěvek že se to takto chová, tak bych to ani za jízdy nezkoušel.
    Chtělo by to udělat nějaký seznam zařízení kde to funguje bezproblémově, kde se to chová zvláště a (možná?) kde to nechodí vůbec.
    Když už nejsou české stránky, ale jen toto vlákno, který je už dost dlouhý a málokdo si ho přečte celý.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

No chtělo by to hlavně novou verzi, kde by se četl ten GPS port natvrdo, to by vyřešilo 90 % problémů a snad i tenhle Jenže současně k tomu mám seznam tak 30 features, smartphone i ppc verzi, volitelné rozměry obrazovky, měření zrychlení, úsekové, poi, ... že se mi do toho vůbec nechce, i kdybych letos ještě našel čas

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdravím. Dnes jsem zápasil Na HTC Cruise zřejmě s týmž problémem - připojí se- vypadne - připojí se a dokola. Nenapadlo mne se ale v tomto stavu rozjet... Škoda, na Looxu to byl jeden z mých nejmilovanějších.
    A když už jsem se dal do psaní - jsem stará slepá osoba a GPSAuto jsem používal jako "tempomat". Moc by se mi líbilo, kdyby šly třeba volitelně prohodit barvy displaye (bílá na černé, černá na žluté, černá na červené), abych to vnímnul periferně, potom kdyby překračovací zvuk uměl i směr "dolů" a vůbec nejkrásnější, kdyby se pípání překročeného limitu s růstem překročení dokázalo zrychlovat. Ale s takovými nápady asi budu osamocen...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

zdravim mema, tak co, nevybicujes se preci jen jeste letos ? na prazdniny by to bylo fain, konkretne to vypadavani na cruisovi, da se s tim zit, ale ... ;-)

Strana 30 z 30 PrvníPrvní ... 20282930

Podobná témata

1. TomTom 6 a GPSauto
    Od sevenheaven v sekci TomTom
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-05-2007, 13:16