Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Wifi v n520

matejcz (69)|30.6.2006 13:22
Mám takový problém a to,že neumím a nejde mě se připojit na internet přes wifi,najedu na start->nastavení->připojení->sítové karty a tam se mi objeví seznam zařízeni a když na to kliknu připojit se,tak mi to po čase hodí,že ip adresa nemůže být přidělena...Prosím o pomoc,díky všem
Zdenek Malinsky (9781)|30.6.2006 13:33
Stačí zapnout Wi-Fi a vyčkat, až zařízení samo najde seznam dostupných hot spotů. Pak si vybereš a tím se připojíš.
Kde a k čemu se připojuješ?
matejcz (69)|30.6.2006 13:44
No,to dám a objeví se mi to co je na tom obrázku

a na to první zona_kurim3 kliknu a dám připojit a po chvíli to hodí nějakou chybu s IP adresou
Zdenek Malinsky (9781)|30.6.2006 14:10
Udělěj soft reset a pak zapni Wi-Fi (přes ikonku) - do nastavení není potřeba chodit, když nic nebudeš nastavovat. Pak by se měl objevit seznam dostupných hot-spotů a na ty nezamčené by se mělo jít připojit. Stačí vybrat v okně, které se vysune ze spodu displeje, který hot-spot a mělo by to fungovat. Otázka je, zda-li jsi si v nastavení něco "nerozšteloval". Pokud se připojuješ k veřejné síti není třeba nic nastavovat.
matejcz (69)|30.6.2006 14:47
Asi sem úplně blbej,ale sof reset je co?znamená to,že resetuju pda?
beecher (9270)|30.6.2006 14:53
Ano. Eufemicky receno: pichnout milaska... ;) :D

BTW Mohl byste blize specifikovat tu hlasku o te IP adrese, kterou vam to vyhazuje? Dekuji.

To Zdenek: Nekdy se stava, ze se ta notifikace neobjevi a je potreba vlezt do tech Sitovych karet, aby clovek vybral, ke ktere siti se chce pripojit...
matejcz (69)|30.6.2006 14:57
Dobře,udělán soft reset a teď mi to háže opět tu chybu,více na obrázku-opět IP adresa
Bobanovicz (511)|30.6.2006 23:11
Jsi si jistý, že se připojuješ k nezabezpečené síti? To, že tam není vidět zabezpečení neznamená, že třeba nemá vypnutý DHCP a to ti potom udělá to co na tom obrázku.
matejcz (69)|1.7.2006 10:39
No,rozjel sem to ted pres e2c a tu síť mě to veme,ale nepřidělí Ip adresu
Bobanovicz (511)|1.7.2006 10:48
Potom je v síti vypnuté automatické přidělování IP adresy DHCP serverem a musíš znát IP, masku, výchozí bránu a DNS servery aby ses připojil a zadat to všechno ručně buď do nastavení adaptéru a nebo do profilu E2C.