Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ekvalizer na MDA Vario

Martin Pospíšil (266)|29.6.2006 11:33
Nevím kde dělám chybu ale jakmile si u nákeho doinstalovaného MP3 Přehrávače nastavim ekvalizer například na rock nebo pop je to v podstatě jedno tak slyším takové praskání nevíte čím by to mohlo být popřípadě jaký player funguje korektně ?
Majkl_M (67)|29.6.2006 11:36
Mě fungoval WinaPAQ, ale mám MDA III.
Zdenek Malinsky (9781)|29.6.2006 15:40
EQ funguje vlastně jako hlasitost pro určitou frekvenci - nemůže být toto zdroj problému, že máš příliš velkou hlasitost?

Osobně mám vyzkoušené, že EQ a různé vylepšovače zvuku spíše uškodí. Když je špatná a problematická nahrávka, nekvalitní zařízení, na kterém se přehrává nebo nekvalitní sluchátka, žádný EQ to nezlepší. Výsledek je vždy ovlivněný nejslabším článkem tohoto řetězu.

Pokud na PDA poslouchám muziku, používám defaultní WMP a korekce žádné nepoužívám.


EQ mají smysl při studiové práci nebo při ozvučování na koncertech. V domácích podmínkách je více-méně doporučení hodný Accuphase a to jen k redukci špatné akustiky místnosti.
MilanSu (823)|5.7.2006 02:18
Ja pouzivam na Variu PocketMusic a ekvalizer funguje normalne a subjektivne bych rekl, ze zlepsi poslech
Jirkac_ (269)|5.7.2006 10:03
ja pouzival na MDA2 a ted i na Universalu GSplayer (freeware), ktery ma vlastni ekvalizer a nemuzu si ho vynachvalit !
Rosie (63)|5.7.2006 21:48
ja mam MDA II a WinampQ mi delal presne to samy...Je to divny, ale treba Pocket Music mi to zase nedelal...