Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 18 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 262

Téma: Dynavix 1.6

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

A je to tady! Můžete stahovat (přes Dynavix Mobile Manager), má to 6 MB.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Pozor ! Nový Dynavix Mobile Manager má 6 MB. Aktualizace má asi 700 kB.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Možná někde dělám chybu , ale po "aktualizaci" mám na úvodním displeji stále verzi 1.5.4. Změny v grafice programu žádné ..., kde je tedy ta změna ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Upgrade (alespoň u mě) proběhl s drobnými koplikacemi. Nejdříve Mobile Manager bez problému stáhl aktualizační soubor (cca 6 mb), aktualizace na PDA rovněž proběhla v pořádku. Ovšem pokud jsem spustil DNVX na PDA, tak to byla stará verze. Takže jsem stáhl Kompletní instalační soubor (cca 115 MB). Po spuštění nově nainstalovaného Mobile Manageru opět došlo ke stažení aktualizovaných dat, ale tentokrát již konečně souboru Dynavix.exe ve verzi 1.6. Pak se již konečně i na PDA spustila verze 1.6. Vše zůstalo zachováno (oblíbené, nastavení,...). Mapa se opravdu posunuje i tažením (konečně), ale bohužel i klepáním, takže se opět člověk nedozví klepnutím např. název ulice (pokud je již větší zoom a neobjeví se názvy ulic). Za chvíli vyrazím do terénu, už se těším na RDS-TMC.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

mi vyskoci stranka s odkazem na stazeni noveho manageru ale po kliknuti na stahnout mi vyskoci ze pozadovana stranka neexistuje

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od kopacek
    ...Takže jsem stáhl Kompletní instalační soubor (cca 115 MB). Po spuštění nově nainstalovaného Mobile Manageru opět došlo ke stažení aktualizovaných dat, ale tentokrát již konečně souboru Dynavix.exe ve verzi 1.6.....
    Aha, tak to teda bude trošku bota v Mobile Manageru. Ale že by se mi chtělo stahovat 115 MB ?
    Pro TELEMATIX - udělejte s tím něco. Přece nechcete ,aby vám ze serveru všichni uživatelé sosali 115MB. Díky.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od pslany
    mi vyskoci stranka s odkazem na stazeni noveho manageru ale po kliknuti na stahnout mi vyskoci ze pozadovana stranka neexistuje
    Takže asi objevili, že to není korektní a ještě to stáhli "z oběhu"...
    Pro úplnost, po mnou provedené aktualizaci to hlásí následující verze:
    Mobile Manager: 1.07
    Dynavix Mobile 2005: 1.6
    Mapa CR (TeleAtlas 2005): v71c
    (předtím byla v71a ale zřejmě jde pouze o úpravu mapy pro TMC, žádné rozdíly jsem neobjevil)
    Mapy Evropy: beze změny, tedy Navteq 69

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Ted se mi povedlo stahnout mobile manager v1.07 a s nim jsem nainstaloval nove aktualizace programu a skiny, vse ok. Kdyz vsak pustim na PDA Dynavix je tam verze 1.5.4

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od pslany
    Ted se mi povedlo stahnout mobile manager v1.07 a s nim jsem nainstaloval nove aktualizace programu a skiny, vse ok. Kdyz vsak pustim na PDA Dynavix je tam verze 1.5.4
    Já to samé, ale viz. příspěvek "kopacek".

:-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Takže. Už to všechno funguje jak má.
    Nainstaloval jsem a zběžně prošel. První úrověn menu je stejná , podmenu přizpůsobeno prstovému ovládání - chválím.
    Na displeji nová ikona RDS-TMC ( u mě bohužel šedá, protože nemám anténu s podposou ). 3D pohled má vyhlazenou grafiku....

To jsou zatím jen první postřehy.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Po stažení new manageru a pak aktualizaci a následném restartu PDA vše ok, hned verze 1.6. Přibyly tlačítka, nastavení uspůsobeno pro ovládání prstem. Zkoušel jsem navigování a již mě to netahá někam, kde se mám jen otočit, takže ten problém je již pryč. Tahání mapy je super. Mapové podklady jsou stejné, 3D je upraveno, lepší, takže sem s aktualizací spokoje, i když celkově to jsou krom RDS spíš poladění, ale i tak děkuji.

A jedna věc: Telemaxis říkal, že je lepší si zareg. email pro odběr novinek, tam že to člověk zjistí dřív než tady. Ale mail mi o tom, že již to je k dispozici nepřišel, takže to tedy ještě není opravdu ono? :-D

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Zajímavé, e-holub od Telematixu ještě nedorazil a ono se již vesele aktualizuje. Že by se Telematix domníval, že se ještě nemá čím chlubit? No radši ještě počkám, přijímač TMC/RDS byť objednán stejně ještě nedorazil, ono se to nějak vyvrbí....jen aby to neskončilo "opravnou verzí"

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

* Chyba při hlasové navigaci v Ostravě u hrušovského mostu byla opravena (již nikoliv odbočte vlevo, ale pokračujte rovně).

* Chyba v Praze však zůstala - při navigaci od Muzea po Koněvovu to na křižovatce po sjezdu z Wilsonovy trvá na odbočení vpravo.

* V Olomouci na dálnici mezi Ostravou a Brnem se pořád máte držet vpravo (tedy jedete zpět do Olomouce a nikoliv do Brna).

* U Vyškova nebyla mapa opravena - jedete-li podle navigace, tak nepokračujete do Brna, ale podjezd vás vyhodí ve směru na Kroměříž.

* Uherské Hradiště-Ostrava: stále nejedete přes Přerov, ale přes Holešov a u Dubu skáčete z mostu.

* Jak vypnout zobrazování POI/vybrat jen některé POI jsem nenašel.

* Názvy obcí jsou ve 2D stále drobným písmem, ve 3D se názvy obcí nezobrazují.

* Graficky je to trochu pěknější, ale tak nějak nevím, na co jsme čekali půl roku :-(.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

To, co jsi napsal, tak jako se nedivím, toto by se mohlo odstraňovat pomocí uživatelů, až udělají nějaký ten systém na hlášení chyb, už aby byl a aby aspoň jednou za měsíc ty nahlášenéí chyby v navigování odstraňovali, snad ten systém brzy spustí.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Hm ve foru venovanemu predchozi verzi se Telematix vyjadril, ze pro stavajici uzivatele upgrade map nebude k dispozici, zupgraduje se program na 1.6 verzi, zupdatuji se barevna schemata, mozna se prida par POI bodu, ale nove mapky dostanou lidickove, kteri si bud nyni koupi novy Dynavix (az bude ve verzi 1.6 prodejny/dostupny), stavajici uzivatele si priplati mozna ctvrtinu, mozna tretinu, mozna polovinu za update...
    Aspon takto jsem to onehdy pochopil.
    Stahl jsem komplet CR+EU z nynejsiho updatu na lokal...skutecne, oproti verzim map na DVD jsem namatkove dle bitove velikosti v jednotlivych mapach neshledal rozdil...

Strana 1 z 18 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dynavix
    Od m1m v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-02-2009, 17:30
  2. Co by měl mít Dynavix 8 ?
    Od Pavlos_2004 v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-06-2007, 18:34
  3. MDA III + Dynavix 1.6 -