Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 67 z 67

Téma: 17. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 15. července 2006, SteakBar Levandule

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Ahojka všem
    Pro Velvet:
    Děvče nediv se a nic ve zlým.Když jsem o půl páté odcházel byl jsem u toho, když zrovna vedoucí Zdeňka sprdával na tři doby.Tak byl asi trochu napružený.Promiň mu to

Pro Zďeňka:
    Nedej se otrávit a pokračuj.Nikoho jiného na to neseženem a bylo to super.Mluvil jsem s kým jsem potřeboval o všem co jsem potřeboval.A viděl spoustu nových věcí.:yes: :yes:
    Pro všechny:
    Sám jsem kdysi organizoval srazy majitelů P800/9xx a vím co to je.To že nás tam v takovém chumlu a courání a halasu hospodský trpějí a přistupují k nám lepšejc než k štamgastům je jejich plus.Pojďme se vrátit k původní myšlence: zajít na pivo a pokecat v kruhu stejných šílenců, kterým ostatní nerozumí a odsedávají si aby jim neublížili .Vždyť to nejsou žádné oficiality ale skutečně jen pokec kdo chce s kým chce.A jestli bylo pivo teplé a párky stuené tak budem muset změnit lokál.Ale já se dobře najedl i bez grilu a z jídelního lístku.Všechny lidi co tam byli naposled rád uvidím znovu a klidně i mnoho jiných.A to pivo s lístkem ještě při svém velebném věku unesu a přisednu si kam potřebuju.Ať žije příští sraz!!!
    ) )

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pokud bereš mou otázku, "kde jste?" s dodatkem, že "byla domluvena grilovací doba" a že "je číšník naštvaný, že je ještě zbývá hodně objednaného jídla" jako sprdunk na tři doby, tak to sice nechápu (ptal jsem se normální intonací, neveřil jsem, že to někdo může brát jako sprdunk), ale i tak se ti omlouvám. ops: Pokud to tak všechno prožíváš, to snad ani nemůžeš chodit ven mezi lidi, číst noviny a koukat na zprávy. To tě může "postihnout" něco mnohem horšího, než moje otázka.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Mě to tehdy jen zaskočilo, protože nikde nebylo řečeno, že po půl páté šlus a grilování končí...tak to bylo jak studená sprcha. Tím spíš, že jsme se tam právě kvůli objednávce hnali jak nejrychleji to šlo. Potažmo se "příslušenství"nabídl, že kdyby to měl být průšvih, tak si jedna zbylá žebra taky dá, i když neměl hlad... Asi jsem měla tu smůlu, že jsem byla první na ráně
    Jdu se teda raději dívat na ty zprávy, než mě tu setřete ještě jednou Ahoj na dalším srazu (snad).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Osobne jsem pro zruseni grilovani venku, stejne veci je v podstate kuchar schopen udelat i na grilu, co ma vevnitr. Odpadnou tim problemy jak nam, tak Levanduli... :yes:
    Ja jsem totiz nejaky rozdil mezi kurecim steakem z venkovniho grilu a tim z vnitrniho grilu nezaznamenal...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

no pokud jsi nezaznamenal rozdíl tak buď vrať svoje chuťové buňky, nebo netluč kuchaři , neb naložené maso je chuťově na hony vzdáleno tomu nenaloženému

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Osobne jsem pro zruseni grilovani venku, stejne veci je v podstate kuchar schopen udelat i na grilu, co ma vevnitr. Odpadnou tim problemy jak nam, tak Levanduli... :yes:
    Ja jsem totiz nejaky rozdil mezi kurecim steakem z venkovniho grilu a tim z vnitrniho grilu nezaznamenal...
    A ven na čerstvý pražský vzduch Ty stejně nemusíš. Že, Richarde:?:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Příště se věční potížisté, stěžovatelé a nespokojenci můžou najíst doma nebo si dát žebírka třeba U Džbánu v Divoký Šárce, když je mají jen za 79,- a jsou grilovaná na dřevěným uhlí, takže voní. Nebo si mohou vybrat z mnoha jiných restaurací - v Praze jich je docela dost. Např. v Hiltonu nevaří vůbec špatně.
    Ale rád, když holt je 6 stovek, co jsme tam s klukem nechali, málo, tak se příště najíme doma a budem sedět u 2 piv a 2 col... BTW připadám si jako v socíku - pan restauratér je nasranej, že musí obsluhovat hosty... tak ať se jde, proboha, nechat zapsat na pracák, nebo ať dělá něco, kde nepřijde do styku s lidma...

A když už jsme u toho grilování - pingl vykřikoval na zahrádce, že je objednáno 10 žeber, že se na nás příště s grilováním vykašlou, že jim to zbyde...

Pokud se podívám na tohle:
    Maso na grilování bude objednáno takto:
    Zdenek Malinsky - kuřecí steak
    beecher - kuřecí steak
    Aucoin.J - kuřecí steak
    Velvet - žebra
    balabenka - žebra
    goodman - vepř.koleno
    HollyG - žebra
    Suoraj - žebra
    Docent - 2 x žebra

a opráším své znalosti počtů, tak se doberu u žeber k počtu kusů 6... Takže buď někdo neumí počítat, nebo toho pro sichr objednal víc, pak ovšem nevím, proč by to měli odnášet ti, co si své objednali a snědli...

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 04-08-2010, 13:40
  2. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 20-07-2009, 21:06
  3. Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 21-07-2008, 12:53
  4. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 22-07-2007, 14:39
  5. Reakcí: 57
    Poslední příspěvek: 20-11-2006, 00:04