Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 67

Téma: 17. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 15. července 2006, SteakBar Levandule

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Bluejacker
    ale na jedno (nebo i víc bych ) bych se stavil.
    Jasně, raději víc a také nějaké anestetikum, aby ta cesta rychleji a bezbolestně utekla.
    Tedy pokud nejsi řidič. :O

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nn, řidič zatim nejsem. Na to ještě nenam věk . Jo a ještě bych chtěl vás, zkušenější uživatele WM, jestli by s sebou nemohli vzít instalačky nějakejch dobrejch programů. Předem dík

Registrace
    Mar 2004

Nechápu.
    Všechny softy můžeš stáhnout nebo koupit na internetu. Pokud žádáš warez, měl by sis asi přečíst pravidla. Krádež je krádež, ať je to soft nebo peneženka s babiččiným důchodem. ops: :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Velvet
    1. Spíš prozřel, ne?
    2. Docela mě pobavilo, jak teď někteří palmisti obracej, na jejich posledním srazu jich už prý bylo několik s pocketama Najednou to takovej "hnůj" není, muhaha
    1. To se nevylucuje...
    2. To vis, tam kde nic neni, ani smrt nebere...

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Tímto okamžikem uzavírám možnost objednání masa na grilování. Kdo si dosud neobjednal, musí se spokojit "pouze" s nabídkou jídelního lístku.
    U p ř e s n ě n í

Hromadné grilování venku bude od 16-ti do 16:30 hodin.
    Před i po tomto čase bude možno maso ugrilovat na stejném lávovém grilu, ovšem uvnitř v kuchyni.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nechápu.
    Všechny softy můžeš stáhnout nebo koupit na internetu. Pokud žádáš warez, měl by sis asi přečíst pravidla. Krádež je krádež, ať je to soft nebo peneženka s babiččiným důchodem. ops: :?
    No o warezu tu nikdo nemluvil, pravidla dobře znám a taky vim k čemu tu jsou. Myslel sem to spíš tak, že kdyby měl někdo nějakou aplikaci, o kterou by se rád podělil s ostatními, může vzít její instalačku s sebou. Na tom neni nic špatnýho nebo nezákonýho.

Registrace
    Mar 2004

Pořád nechápu. O warez nejde a freeware je všude spousta - stačí použít google nebo jyxo a vyhledat si. Nebo myslíš vlastní aplikaci, kterou ten daný člověk vytvořil? To by se snad pochlubil zde v diskuzích, ne?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Prijde tam nejaky majitel N560 (prip. N520)?

Registrace
    Mar 2004

Zapomnel jsem do seznamu hostu napsat hosta z nejvzacnejsich: asi po roce a pul mezi nas zavita HONZABR. Take se s nejvyssi pravdepodobnosti zucastni delegace (nevim kolikahlava) z Plzne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

...HONZABR...
    Jeeeee...
    Ja budu mit dneska prvni letosni vanoce... :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Ahoj,
    Tak já taky po delší době dorazím a beru s sebou mojí "flashovací linku", takze kdo bude chtít flashnout Vario, MDA compact II, nebo MDA II, tak se u mě může hlásit.

Milan

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Hezky si to kuci a holka (y) uzite,moc mne mrzi,ze dnes nedorazim,okolnosti ne moc prijemne jsou proti mne,ale neda se nic delat, tak aspoň zdravim vsechny a preji nadherne pocasi.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak jsem plánoval rychlou návštěvu,ale vše se kolem poledního nějak zvrtlo.
    Měl už jsem vytištěný jízdní řády,připravenej dlouhej špagát,abych trefil zpět na Florenc,dva dny jsem nic nejedl a nepil...ale člověk míní a jiní mění.
    Jako vždy se vše odkládá na neurčito :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Zdravím do Prahy. Tentokrát to neklaplo. Je to od Olomouce přece jen kousek dál.
    Tož příště.
    P.S. Richarde,doufám,že jsi našel tu mou prodlužku. Nebo skončila v propadlišti dějin ?:?: )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

A jeje... Jakou prodluzku? ops:

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 04-08-2010, 13:40
  2. Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 20-07-2009, 21:06
  3. Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 21-07-2008, 12:53