Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

All day event

zool_cz (64)|28.6.2006 11:29
Dnes sem stravil 3 hodiny vyhledavanim ale nenasel sem co sem hledal tak se zeptam a nekamenujte me jestli se to tu jiz resilo!

Mam u nekterych kontaktu nastaveno vyroci (svatky) - vsiml sem si ze je to All day event - to je sice pekne ze to vidim cely den ale All day event zacina uz 15 minut (standarni nastaveni pripominani udalosti mam na 15 min) pred pulnoci toho dne kdy je trebas ten svatek...

Priklad:
Slecna XXX ma svatek 7.7.2006 -> v 11:45 p.m. 6.7.2006 na me zacne pipat All day event ze Slecna XXX ma vyroci!!!

Da se nekde nastavit v kolik hodin zacina den???
Jako se da nastavit kterym dnem zacina tyden - u nas pondelim jinde napr. nedeli???

Chtel bych aby telefon bral zacatek dne napr. 9:00 a.m. to znamena aby vsechny udalosti ktere jsou na 7.7.2006 zacali otravovat az 7.7.2006 v 9:00!!!

Prolezl sem i nastaveni PDA ale nic sem nenasel......
Kdo vi a poradi?
Mam MDA Vario od T-Mobile s Imate ROMkou 2.16.9.1.
zool_cz (64)|3.7.2006 23:47
To vazne nikdo nevite jak na to???

Nerikejte mi ze Vam to nikomu nevadi nebo vypinate na noc zvuk a nebo PDA uplne?

To ja nemuzu nebot jinak zase nefunguje budik........
Je to zacarovanej kruh!

No tak haloooo nestydte se a hodte to sem nekdo....

:) :) :)
M66 (116)|5.8.2006 15:42
Osobně jsem si čas upomínky na podobné události nastavil/zrušil buď v Outlooku (při synchronizaci se nastavení přenese) nebo v kalendáři v PDA.
Funguje to. Na narozeniny nebo svátek slečny jsem ještě nezapomněl ;) .
slezak-petr (1)|28.12.2008 14:08
Já jsem toto řešil v MS Outlooku, kde se nastaví připomínka 16 hodin předem (což je 8 ráno)
V současné době pracuji na Makru, kde se globálně nastaví připomínka dle parametru "Svátek" ...
Klidně nahoďte návrhy ...
Inspiroval mne jeden soft, kde nacpal pro každý den svátek jako událost ... (omlouvám se ale název softu teď nevím)
Ale jelikož mne nezajímali jen české, ale i slovenské svátky, tak zvažuji formát
"český svátek (slovenský svátek)" př.: 5.9. "Boris (Regína)"
zool_cz (64)|28.12.2008 22:36
Nakonec sem byl nucen si vsechny svatky a narozeniny rucne odeditovat v Outlooku...
Z all day event sem to vsechno zmenil na 10:00 - 18:00 bez upozornen...
Ale je to opruz a to tam mam tyhle informace u nejake cca 20 kontaktu...