Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

help MDA vario a GPS

johanik (4)|27.6.2006 21:27
Zdravim, pred nedavnem jsem si poridil MDA Vario, prisel sem tomu hodne rychle na chut a ted sem koupil i 1gb kartu a k tomu GPS modul pres BT - NAvilock BT-338. Problem nastal s pripojenimm dioda na GPSku by mela blikat rychle pri pripojeni, ale to se nestane. V MDA sem v BT nastaveni dal nove zarizeni, sparoval s kodem dle navodu, nastavil port COM 6 a zkusil v prilozenem softu komunikaci s GPS, ale nic, nejspis ani nejsem spojenej, v tim softu ani port 6 neni viditelny, ja zas nemuzu nastavit jiny port nez 6 a 7, jiny mi to nenabidne a ani jeden z techto v softu k GPS nejde. Poradi nekdo ? Diky moc
Surgical (2364)|27.6.2006 23:14
Jde o to, jestli nemas na CD GPSInfo starsi verze, ktera neumi pracovat s WM5. Koukni na webu po nove verzi, je free primo u Navilocku.
johanik (4)|28.6.2006 09:36
Diky, vyzkousim
kaasik_ce4you (42)|28.6.2006 10:43
A dával jsi to jako nový ODCHOZí port? Až pak by se měl po nastartování navigačního softu objevit tenhle port v seznamu. A používá se to jako "Další bluetooth GPS"
johanik (4)|28.6.2006 22:00
navigacni soft jeste nemam, ten by mel byt v patek. Ale zkousel sem dn eska vse tady popsany a nic. Nainstaloval jsem nejaky patch - WM5GPSFIX, ktery jsem se zde nekde docetl, ze by mel spristupnit dalsi porty. Stahl jsem si i GPS info nove nekde pro WM5, ale ted jej ani nemuzu spustit, nevim, netusim kde je problem. TEd ani nejak tedy nemuzu vlastne vyzkouset, zda to jde, ci nejde :-( sakra
johanik (4)|28.6.2006 22:11
Tak beru zpet, co sem napsal, najednou se mi podarilo GPS info, po instalaci zmineho patche se mi zobrazil i port com7, dal jsem spravnou rychlost, nebo co to je :-) a najednou se vse rozjelo.

Takze v batek Tom TOma a pak uvidime co a jak dal bude :-)

Jinak diky tomuhle foru, zjistil sem ze s MDA se da delat fakt mraky veci :-))