Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Offline internet stranky - ukladani na kartu

Rumcajs_ce4you (15)|24.10.2003 11:47
Zdravim vsechny. Mam Asus Mypal A620 a pouzivam ho mimo jine i k prohlizeni offline internet stranek, ktere stahuji ze stolniho pocitace. Bohuzel se ale ukladaji pouze do hlavni pameti, ktera je velice omezena. Jde nejak nastavit internet explorer, aby se stranky offline ukladaly na compact flash kartu? Diky predem za odpoved.
PavelR. (2184)|24.10.2003 11:59
[QUOTE="Rumcajs"]Zdravim vsechny. Mam Asus Mypal A620 a pouzivam ho mimo jine i k prohlizeni offline internet stranek, ktere stahuji ze stolniho pocitace. Bohuzel se ale ukladaji pouze do hlavni pameti, ktera je velice omezena. Jde nejak nastavit internet explorer, aby se stranky offline ukladaly na compact flash kartu? Diky predem za odpoved.[/QUOTE]

... zkuste zde.

PavelR.
Rumcajs_ce4you (15)|24.10.2003 12:05
Děkuji za tip, ale na Asusu mám PPC 2003 a ve verzi 2003 jsem bohužel podobný záznam v registrech nenašel :-( Nevíte jak na to?
PavelR. (2184)|24.10.2003 12:48
...hmm, tak ted nevim ... mozna az bude vice casu zkusim se podivat ...

PavelR.
Rumcajs_ce4you (15)|24.10.2003 12:52
Dik, jinak ted jsem na to koukal a podobne nastaveni cesty jsem nasel v jine polozce v registru, takze to asi ve ppc2003 bude take, akorat se to bude jmenovat jinak. Taky zaexperimentuji.
Diky za dobry link...
PavelR. (2184)|24.10.2003 13:20
[QUOTE="Rumcajs"]Dik, jinak ted jsem na to koukal a podobne nastaveni cesty jsem nasel v jine polozce v registru, takze to asi ve ppc2003 bude take, akorat se to bude jmenovat jinak. Taky zaexperimentuji.
Diky za dobry link...
[/QUOTE]

... neni to HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell\Cache?

PavelR.
Wuffi (1599)|24.10.2003 15:44
Hm zkousel jsem nastavit ukladani AvantGO na kartu pomoci RegKingu, slo to i ve WM2003. Narazil jsem vsak na problem - AvantGO conduit pak hlasi nekompatibilni verzi AvantGO na zarizeni...
AvantGO jsem zkousel po dlouhe dobe protoze se mi nelibi rychlost s jakou Mazingo PC klient zpracovava stranky a rychlost jakou je kopiruje do zarizeni...
eXEden_ce4you (811)|24.10.2003 20:12
Takže to nastavení PIE na paměťovou kartu pro WM2003:
V klíči HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders jsou 3 záznamy:
Cache
Cookies
History

Stačí změnit cestu a vytvořit si adresář xxx\Profiles\guest, kde xxx je umístění na paměťové kartě (standardně je to Windows)