Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém při synchronizaci v ActiveSync 3.8

Trainzak_ce4you (176)|27.6.2006 20:11
Asi před týdnem se objevil takový divný problém. Vždy když začnu synchronizovat PDA s PC tak se objeví v Activesyncu připojování a pak nahoře název zařízení Host a pod tím připojeno. PDA je tak připojeno k PC (má např. přístup na internet), ale nesynchronizuje se. Pokud odeberu zařízení ze synchronizovaných a opět je znovu nastavím, první synchronizace proběhne v pořádku, při dalším připojení ale už zase nefunguje. Nepomůže ani přeinstalování ActiveSyncu, a dokonce ani přeinstalování celého PC!

EDIT: Zkusil jsem nainstalovat i ActiveSync 4.1 a dělá to přesně to stejné.

EDIT2: Takže, když udělám HR a sesynchronizuji, jede vše v pohodě několikrát, když ale obnovím předchozí zálohu v Spb Backup, opět je vše při starém. Takže to vidíte na problém v nastavení PDA?
Trainzak_ce4you (176)|28.6.2006 15:43
Opravdu nevíte, co s tím? Třeba stačí jen upravit nějaký blbý klíč v registrech nebo něco změnit v nastavení PDA - chyba ve stolním PC se vylučuje (reinstalace nepomohla). Jasně, klidně si můžu PDA HRknout a nainstalovat vše kompletně znovu, ale komu se to chce dělat?
beecher (9270)|28.6.2006 16:01
Jelikoz ti to funguje, kdyz to HRknes, tak mas neco spatne v tom, kdyz to pak obnovis. HRkni to a nainstaluj to znova...
Trainzak_ce4you (176)|28.6.2006 16:07
Právě toho se chci vyvarovat - instalování znova všech programů. Neexistuje opravdu nějaký způsob?
Že já jsem si nevybral Palm :dead:
daww (687)|28.6.2006 16:07
To vypadá že místo standartního partnerství nastavuješ partnerství v režimu host

EDIT: tak sorry přehlídl jsem edit 2 v prvním příspěvku. Pak mi ale není jasný ten host ???
Trainzak_ce4you (176)|28.6.2006 16:08
Ne, opravdu vždy nastavím že chci navázat partnerství umožňující synchronizaci.
Trainzak_ce4you (176)|28.6.2006 16:12
[QUOTE="daww"]
EDIT: tak sorry přehlídl jsem edit 2 v prvním příspěvku. Pak mi ale není jasný ten host ???[/QUOTE]

Co ti na tom není jasný? Prostě se zařízení pokaždé potom připojí jako host, což znamená, že sice můžu instalovat programy a prohlížet obsah PDA, ale nemůžu synchronizovat.
daww (687)|28.6.2006 16:14
Ještě jaednou abych to pochopil. Ta záloha kterou to obnovuješ je staršího data než vytvořené partnerství ? Jestli ano tak to nepůjde pokud jsi odstranil z AS předchozí partnerství. Udělej HR, pak nastav partnerství a nainstaluj aplikace. Potom si to zazálohuj a teprve tuto novou zálohu budeš moc použít
Trainzak_ce4you (176)|28.6.2006 16:17
Problém je v tom, že nemám starší zálohu než to začalo dělat. A těch programů mám hodně, takže se mi jednoduše do toho moc nechce a ptám se, jestli se to dá vyřešit třeba nějakým nastavením.
beecher (9270)|28.6.2006 16:18
[QUOTE="Trainzak"]1. Právě toho se chci vyvarovat - instalování znova všech programů. Neexistuje opravdu nějaký způsob?
2. Že já jsem si nevybral Palm :dead: [/QUOTE]
1. Kdyz tomu nepomuze ani svecena, tak co mas delat... (BTW Kazdy jsme si tim prosli...)
2. To by sis pomohl...
Trainzak_ce4you (176)|28.6.2006 16:25
[QUOTE="beecher"]
1. Kdyz tomu nepomuze ani svecena, tak co mas delat... (BTW Kazdy jsme si tim prosli...)
[/QUOTE]

Prostě svět nemůže být dokonalý :evil:
Surgical (2364)|28.6.2006 21:05
Ale svet k dokonalosti speje pusobenim tretiho zakona termodynamiky. Az bude chaos kompletni a vsudypritomny, az entalpie nad etropii zvitezi na cele care, nebude jiz co vylepsovat....
daww (687)|29.6.2006 10:13
Není třeba si stěžovat. Když starou zálohou s již neexistujícím partnerstvím vždy přepíšeš aktualní nastavení tak se nediv že to nefunguje. Mě to po obnově pomocí zálohy SPB Backup normálně jede s původním partnerstvím. V případě že ho ale odstraním z AS tak to samozřejmě fungovat nebude.