Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TomTom & ActiveSync

jTk_ce4you (9)|27.6.2006 14:51
Cao, mám takový menší problém. Když mám spuštěný TomTom 5.21 a zahájí se synchronizace pomocí ActiveSync, tak zelené kolečko se otáčí, program hlásí že synchronizuje data, ale synchronizaci nedokončí. Zelené kolečko se pořád točí. Jakmile vypnu TTN5.21 tak synchronizace funguje normálně. Nevíte jak by to šlo poléčit? Díky. // MDA Compact II + WM5 + TomTom 5.21
MilanSu (823)|27.6.2006 23:04
A proc synchronizujes se zapnutym TT, v kancelari snad nezabloiudis:))
libor_m (1026)|28.6.2006 13:57
To asi nebyla ta správná odpověď Milane. Třebas sedí v kanceláři a plánuje si služebku, ne? Nicméně já tento problém se současnou konfigurací nepozoruji.
MilanSu (823)|5.7.2006 02:40
No ja s tim taky nemam problem, samozrejme si taky planuji (vetsinou) cesty dopredu v klidu. Ale nikdy jsem zatim nezkoumal, zda se mi zrovna po tu chvili co mam pusteny TT provedla sychronizace (pokud si planuji cestu, tak vetsinou mezi tim nepracuji s Outlookem, maily, poznamky), takze pokud nejsem schopen to upravit v nastaveni, tak je asi jednidussi TT vypnout (dle meho nazoru).
Jenom mne tak napada, nemas pripojeny PDA k PC pres activesync pres BT, to by mozna mohlo delat problemy, ja pouzivam kabel.
Pokud pouzivas kabel, zkus ho vystrcit a znova zastrcit.