Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová verze PocketKIM 4

pekro (346)|27.6.2006 11:39
Dnes mi přišla zpráva o nové verzi PocketKim 4

http://www.tranis.cz/index.asp?sloz=index&kapt=produkty&list=pocketkim

Cena 1900,-
Je tu možnost upgrade za 790,-

A navíc k tomu davají i knihu jízd

[QUOTE]
V nové verzi Vám nabízíme:
• Vylepšené navigační mapové podklady ČR včetně hlasové navigace
• Navigační mapové podklady SR
• Orientační mapové podklady na cestu na Vaši letní dovolenou do následujících zemí :
Chorvatsko, Slovinsko, Rakousko, Maďarsko
• Knihu jízd pro PC do které můžete přímo importovat Vámi najeté trasy
[/QUOTE]
Žádné demo ani PrtSc jsem nikde nanašel. PocketKIM již nepoužívám TomTom je přeci jen někde jinde, ale jen pro informaci.
pepa_ce4you (105)|27.6.2006 16:02
[QUOTE="pekro"]Dnes mi přišla zpráva o nové verzi PocketKim 4

[/QUOTE]

Mě to taky došlo a překvapilo myslel jsem že PK už je mrtvej a oni se stale snaží - asi maj heslo dohnat a předehnat jak jedna skupina ...:) ale chtěl bych vidět toho šílence co by ty prachy teď za to dal ....
MLB (105)|27.6.2006 21:30
:no: [QUOTE]PocketKiM 2006 v4 Navigační mapové podklady České republiky s uliční sítí 225 měst[/QUOTE]
Pokrytí je asi dost podrobné 225 měst.:D Alespoň podle toho co píší zde. Zlatý NAVIGATOR 6.
sevas (25)|1.7.2006 18:13
Taky mi došla. Chtělo by to nějaky screny,..., třeba někam došli:D . Nebo už nemají žádné zisky tak se chtějí ještě napakovat nž to úplně zabalí. Někdo si to kupte a třeba budete :O překvapeni. A podělte se o novinky ve verzi 4:? .
pekro (346)|1.7.2006 21:34
Ver tomu ze kdyby provedli nejake zmeny v aplikaci tak by se tim chlubyli palcovymi napisy.
Takze asi 3D, body zajmu, a ostatni dnes jiz bezne funkce asi nebudou.
RStein (2012)|2.7.2006 21:14
Jo jo, nabidka na upgrade mi take prisla.
Rikal jsem si, ze ta tiskova zprava je docela stroha - kdyz na Invexu Tranis prezentoval Pocket Kima s hlasovou navigaci, tak vsem rozdaval letaky s tucnym napisem "Pocket Kim promluvil". Ovsem nedodaval k tomu vysvetleni, ze jeho ditko je ponekud retardovane a ze jeho zvatlani pri navigaci je spise odrazem chore mysli, ktera predpoklada, ze automobil lze snadno prepnout do modu "letadlo" a prenest se tak plavne treba pres jednosmerky nebo neexistujici silnice. :)

Tohle je asi labuti pisen Tranisu a jejich Pocket Kima - lovi posledni zoufalce. Kdyby zaplatily za nove mapove podklady TeleAtlasu nebo NAVTEQu, tak IMHO nenabizi upgrade za par stovek. Takhle lovi posledni zoufalce, aby ze sveho zcela nekonkurennceschopneho produktu jeste neco vytriskali. :)
MP-Cyber (57)|24.7.2006 13:07
Dnes vyšla aktualizace PocketKim 2006 verze 4.2.17