Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario + 512MB miniSD

jerrrynko (12)|27.6.2006 10:36
Zdravim,vidim ze tu mate vela skusenosti a tak idem po radu.Mam tiez Qtec 9100.Vsetko funguje az na problemy s veskerou konektivitou.Nie len ze mi nejde vyuzit telefon ako modem, ale uz pri zakladoch to robi problemy.Nemam prve PDA ale prve s WM5.0 tak neviem ci to nemoze robit to.Mam nastavene pripojenia,no pripojenie z hlavneho menu,pri kliknuti na G mi neukaze moznosti konekcie (ani GPRS a uz vobec nie VPN) ale pri zvoleni Explorera internetujem v pohode.Blbne mi aj nastavenie MMS sprav, respektive zase konektivita. Mam to nastavene podla operatora,ale aj tak to vykazuje nejake bludy.Aby som nepisal romany,moja otazka : Je niekde poriadne popisany postup konfiguracie ? (v manuali je to katastrofa) Nemoze to byt lokalizaciou ? lebo tam mam cestinu. Ak ano, vie niekto ako tam dam Anglictinu ? (Miestne nastavenia - prepnutie na anglictinu prepne len niektore polozky do anglictiny...ostatne su v cestine ;) )
InToSSH (27)|27.6.2006 14:56
Přehrát ROMku
MilanSu (823)|27.6.2006 23:03
Lokalizace nekdy blbne, obcas se nektere polozky napisou EN, pak je treba vypnout lokalizaci a zase ji zapnout. I kdyz nepises, jako mas ROMku, u te origonatli od T-mobile, tam je tusim pocesteni primo v systemu. Ja jsem preflashoval na 2.17.7.2 a vsechno funguje (myslim to co pises, napr. se zobrazi G, pripadne E (dge), ale to byla nejaka uprava v registru, je treba procist diskuzi k Variu a najdes tam myslim vsechny odpovedi