Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaký zálohovací program pro WM5 ???

xRoman_ce4you (218)|26.6.2006 21:00
Zdravím.

Právě jsem byl donucen k HR svého Mia a zcela klidný, že se vše obnoví ze zálohy, jsem toto provedl. Jaké bylo moje překvapení, když jsem po najetí zálohy zjistil, že vypadla veškerá sériová čísla, systém sice fungoval ale nějak trhaně, viditelně měl problémy i s otevřením a vyhledáním kontaktů. Používal jsem Sprite Backup 5.1.

Takže jsem tento program úplně zavrhl a teď jsem po přeinstalování použil SPB backup 1.1.2. No a mám pár dní na testy, jenže k HR se tak nějak nemohu odhodlat, trvalo mi cca 10 hodin vše nastavit a nainstalovat.

Ještě jsem se díval po SunnySoftu, nevím co vlastně koupit.

Není něco, co mi zachrání PDA potažmo Mio A701 na cestách, kdy potřebuji mít vše funkční a v případě HR to bude tak jako po instalaci?

Moc děkuji za radu.

Roman.
weszter (231)|26.6.2006 21:04
Já jsem zkoušel sunnysoft backup manager... sprite backup... ale jen spb backup mi obnovil zalohu po hr naprosto úplně... nepřišel jsem vůbec o nic... doporučuju, to se vyplatí :)
MilanSu (823)|26.6.2006 22:34
Ja jsem celkem bez problemu pouzival denne Sunnysoft Backup Manager, ale ted mi nejak zacal zlobit (pri automatickem zalohovani mi rozhazel cestinu), tak jsem vyzkousel a koupi SPB Backup. Funguje spolehlive, sice neumi zalohovat veci z SD karty (zalohoval jsem si i svoje tabulky, oblibene body z navigace ....), ale s tim jsme se nejak smirill
xRoman_ce4you (218)|27.6.2006 20:11
Díky za radu, zůstanu tedy u SPB. Uvidíme.