Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mapy prosim

fajnl (3)|26.6.2006 14:20
Zdravím Vás všechny,bohuzel jako student na tom nejsem finančne dvakrát nejlépe,tak moje prosba zní: Jestli se dají někde sehnat free mapy mapy.
Předem všem děkuji za kladné vyřízení
Děkuji Stanislav
neooo666 (243)|26.6.2006 16:07
Tady je soubor turistických map ČR pro Oziho
CommanderZ (1798)|26.6.2006 17:42
Prosim NEVYZADUJTE tady originalni software zadarmo ani za uplatek.

A druha vec...nechapu, co to dela u Aceru :?
fajnl (3)|26.6.2006 23:35
omlouvam se jestli jsem svou prosbou nekoho urazil
Miloš Strouhal (3997)|27.6.2006 00:07
To neni ta spravna formulace.. ;) Spise porusil pravidla tohoto serveru.
Ivo Pokorný (400)|27.6.2006 06:45
Milos: Je snad nekde zakazano se zeptat na neco free??? Nebo neumim cist na co se fajnl ptal?

Sptne umistil dotaz do sekce, to je snad jedine poruseni...
beecher (9270)|27.6.2006 10:24
Fajnluv prispevek byl upraven, aby odpovidal pravidlum...

BTW Stejne si myslim, ze zverejnene mapy KCT na dane strance nejsou legalni... :sarcastic:
Ivo Pokorný (400)|27.6.2006 11:49
ty ale nezverejnil fajnl, ze... ;)
ani odkaz sem na ne nedal... ;)
Miloš Strouhal (3997)|27.6.2006 12:42
To ani nemusí. Ale svým dotazem vyzýval k porušování těchto pravidel, čímž defakto sám tato pravidla porušil. A v reakci na to byl jeho příspěvcek upraven do "legální" podoby. Je to tak težké na pochopení?.. :)
Ivo Pokorný (400)|27.6.2006 13:27
no, kdyz se podivam kdy byl prispevek opraven a kdy jsi ho psal ty... pak se to asi opravdu tezko chape... ;)
BTW, jsem nestihl sanci cist neopraveny prispevek. Toto zasahovani nekoho do prispevku cizich ci mazani prispevku na tomto serveru je opravdu neco...

ale uz jsme silne OT.
Miloš Strouhal (3997)|27.6.2006 13:30
[QUOTE="Ivo Pokorný"]BTW, jsem nestihl sanci cist neopraveny prispevek.[/QUOTE]Ja ano, tak proc se v tom stouras?.. Pokud se ti podminky a zpusoby moderovani tohoto serveru nelibi, reseni je snadne..
beecher (9270)|27.6.2006 13:49
[QUOTE="Ivo Pokorný"]Toto zasahovani nekoho do prispevku cizich ci mazani prispevku na tomto serveru je opravdu neco...[/QUOTE]Bohuzel, pravidla diskuzi jsou nastavena, proto je potreba nas moderatoru jakozto policejnich psu, abychom to tady udrzovali v souladu s temito pravidly.
Forum na c4y ma byt chapano a brano jakozto problemy resici a zkusenosti prinasejici forum, ne vymena warezu...
Neco nepochopitelneho? :? :sarcastic:
dort (1212)|27.6.2006 14:08
papežtější, než papež :mad:

maličko mne začíná vadit nulová tolerance, chápu, že odkazy na WAREZ sem 100% nepatří, ale dotaz na mapy a ještě pro OziExplorer, proboha nepřehánějte to.

a jen pro ilustraci, všichni křičíte, že to byl špatný příspěvek, a proč tam necháváte příspěvek s odkazem na OKOPÍROVANÉ ( ukradené ) mapy?

BTW díky za něj - hodili se ;)

myslím, že problém je v místy zbytečné aktivitě některých jedinců, než v podání!

P.S. Beechere to patří hlavně Tobě, neb každý z nás udělá chybu ( já určitě ), a na co je pak fórum, no řekl bych že na dotazy
- takže pokud se zeptám a preventivně uvedu i svou teorii proč se mi to stalo, abych trošku varoval i ostatní zbrklouny a lamy , neb se to může stát i jim tak příjde Tvá odpověď při zamčení, že vlastně je to zbytečný dotaz a moje chyba ( ale to je pak cca 1/2 dotazů na tom fóru a to nekomentuji, že několik hodin po mě se objevil zcela stejný dotaz ) - já svou chybu uznávám, ale právě kolik podobných chyb už se díky tomuto fórum napravilo a vyřešilo?

viz. zamčená diksuze

anebo - opět díky mé chybě s Pocket Mechanic - nešlo nic instalovat do PDA a vznikl z toho tento dotaz a opět Tvoje odpověď která je v souvislosti zcela mimo, pokud píšu, že jsem zkusil včechny free programy na ce4you a nefungovali :no:

omlouvám se za OFF TOPIC, ale nemohl jsem jinak - názor je názor :-)

Milouss (103)|27.6.2006 14:24
OT: dorte diky, mam ten samej nazor... plne souhlasim, vivat....
Miloš Strouhal (3997)|27.6.2006 14:33
To je sice hezke, ze jste sem ted najednou vsichni dorazili a zacali si navzajem davat hlasy, ale kdo z vas ten prispevek opravdu cetl predtim nez doslo k jeho zcenzurovani??? Kdyby tomu tak bylo, vase off-topic prispevky by se tu totiz s nejvetsi pravdepodobnosti nikdy neobjevily, jelikoz u vas vsech predpokladam, ze jste toto jiz nekdy cetli.. :( Tady vubec neslo o free mapy, ani o Oziho, ale o verejne nabadani k nelegalnimu zaslani placenych map za financni uplatu :!:
dort (1212)|27.6.2006 14:39
ano četl, jsem ten původní příspěvek - byl napsán velmi, ale velmi v ropzporu s pravidly

a teď ještě jeden názor - fajn pochopím a budu jedině rád, když moderátor opraví tento příspěvek a pošle dotyčnému nějakou univerzální SZ ( chápu, že nemůžete trávit hlídáním CE hodiny denně ) a pokud nepochopi, tak se mu pokusi domluvit durazneji, ale mimo diksuze?!
fajnl (3)|27.6.2006 16:29
aj ja jaj ,ze jsem vubec neco psal,omlouvam se za takto rozbourenou diskuzi
MLB (105)|27.6.2006 22:01
[QUOTE="beecher"]Fajnluv prispevek byl upraven, aby odpovidal pravidlum...

BTW Stejne si myslim, ze zverejnene mapy KCT na dane strance nejsou legalni... :sarcastic: [/QUOTE]


Nějak se tady začínám ztrácet v pojmech legální - nelegální. Proto se ptám zda je toto legální. Jinak je to výborná kapela.

https://www.ce4you.cz/files/articles/cz/0000000259_PK7V1206036620063285712.zip
flashman (1366)|27.6.2006 22:59
OT: (jakjinak v tomhle topicu)
[QUOTE]Nějak se tady začínám ztrácet v pojmech legální - nelegální. Proto se ptám zda je toto legální. Jinak je to výborná kapela.[/QUOTE]
IMHO neni úplně dobrý dávat na stažení 12MB file a nenapsat, co to je.

a BTW: Tohle nedělá mejm ušim dobrotu :?
Mem__ce4you (485)|28.6.2006 12:24
OT: Menší nebo větší averze vůči moderátorům ja na všech fórech (mě třeba tady momentálně točí Surgical, Beecher méně ;-)), sám také jedno fórum moderuji, takže je to vždycky o tom najít nějaký kompromis, který udrží fórum v relativním pořádku a nenaštve moc lidí (když se jim zamykají vlákna, upravují/mažou příspěvky).

Mně třeba teď jeden moderátor tady smazal částečný OT ve vlákně o rádiu do Varia (i když jsem tam imho napsal jen jiným tónem to, co Surgical, ale s protikladným příkladem z praxe), ale tohle beru, bylo to OT, přestože napsat SZ mohl (na našem fóru je to samozřejmá slušnost). řeším spíš jen věcné věci (zamykání vláken, přestože téma není nesmyslné, jak si Surgical myslí, a i přes moje PM upozornění se neobtěžoval zareagovat - já jako moderátor si umím přiznat chybu, nebo aspoň komunikovat, když se ale tady někdo s takovými pravomocemi tak chovat neumí, vzbuzuje to samozřejmě averzi)

P.S.: Kritika vyzní vždycky blbě, tak chci jen dodat, že Surgicala jako odborníka si vážím, i jeho cenné rady jsem už tady využil, ale v těchto konkrétních případech to vidím jako selhání činnosti moderátora. Pokud nemá čas dělat to pořádně, mohl by zvážit nedělat to vůbec (můj naprosto soukromý názor). Díky za pozornost