Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Opet AS

rhinos (113)|26.6.2006 12:57
narazil sem na zajimavej problem;)po prichodu do prace sem se pokusil synchronizovat pda a stolni pc.pda se spravne nacte ale as porad dokolecka hlasi ze se pripojuje.kdyz uz sem ztratil trpelivost smazal sem vsechny partnerstvi ale po pripojeni se as vubec nesnazi vytvorit je znovu a znovu se jen pripojuje...odinstaloval sem as a nainstaloval jej znovu ale dela furt to same.kdyz pda napichnu na notebook tak tady i po smazani partnerstvi vse funguje tak jak ma....setkal se nekdo s podobnym chovanim?Nemuze se treba jednat o nejakou bezpecnostni vychytavku co mi tu v me nepritomnosti v patek nastavili IT?
beecher (9270)|26.6.2006 13:25
Firewall?
rhinos (113)|26.6.2006 13:29
no jedine ze by menily nastaveni....je divny i to ze se mi pda po urcite chvilce vypne i kdyz mam nastaveny aby pri napajeni ze site se nevypinalo...
beecher (9270)|26.6.2006 13:53
Blby dotaz, ale mate nabijecku pripojenou do kolibky?
rhinos (113)|26.6.2006 13:59
mam usb host kabel co je k FS ma tri zakonceni .klasicky usb do pc ,konektor do pda a navic usb host nad konektorem do pda je jeste otvor pro pripojeni sitoveho napajeni.ale do ctvrtku to fungovalo tak ze se pda nabijelo z usb pocitace.ona i cervena kontrolka nabijeni na pda sviti tak jak ma ale pda se po urcitem case vypina coz mi s notebookem predpokladam nedela

tak se omlouvam uplne nahodou sem si vsim ze mam zaplej rezim v Letadle a ten to cele zrejme zpusobil.je mi jen divny ze to na notebooku bezelo jak ma ale i tak dik za help support;)