Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario, Compact nebo Compact II

Bluejacker (7)|24.6.2006 18:13
Zdravim,
rozhoduji se mezi těmito třema zařízeníma. Vlastně jsem zatím spíš pro ten Compact. Teď jde však o to, jestli I nebo II. Vím že II má pomalejší procesor, zato však nabídne EDGE (to ale stejně nevyužiju). Hodně by mě zajímalo, jestli jde do Compactu flashnout WM5, protože co jsem slyšel, tak pětky má jen Compact II. Který byste mi tedy doporučili, máte nějaké osobní zkušenosti? Je pro mě také důležitá cena. Předem díky za všechny rady...;)
Surgical (2364)|24.6.2006 18:23
Do Compacta WM5 flashnout nesly, nejdou a nepujdou. Tecka. Je to hardwarova zalezitost, vice se s tim nema cenu zaobirat.
Compact II. ma oproti Compactu jedinou "vyhodu", kterou jsou WM5, ale je to (ted me majitele sezerou, ale ja ho v pazourech mel) zoufale pomala mrcha, snad jeste pomalejsi, nez stejny procesor pouzivajici Vario.
Vario je za velmi priznivou cenu z techto zarizeni nejvybavenejsi stroj, navic dle meho subjektivniho dojmu s nejlepsim displayem.

P.S. nesel bych ani do jednoho z nich...
Bluejacker (7)|24.6.2006 18:32
No, u Varia bych se zas bál rychlýho opotřebení vysouvací klávesnice a náchylnosti k její poruchovosti. Do čeho bys šel teda ty. Jinak podotýkám že sháním něco za cenu na které se zhruba pohybuje Vario nebo Compact...
lenivyventil (103)|24.6.2006 19:52
S poruchovostou klavesnice by som si tazku hlavu nerobil, zatial som nenarazil ani na naznak problemu.
A k opotrebeniu...vysuva sa uz trochu lahsie ale stale je to dostatocne pevne na to aby sa nevysuvala sama.
A mam vario uz 5 mesiacov non stop ;)