Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Knihy pro vývoj mobilních aplikací (.NET CF)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Na webu jsem našel zatím jen jednu CZ knihu pro vývoj mobilních aplikací: Programujeme mobilní aplikace ve Visual Studiu .NET, Luboslav Lacko
    (http://www1.vltava.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE00937366)

Zdá se mi podle reakcí ale příliš povrchní. Nemáte nějaký tip na dobrou knížku?
    Přes net jde objednat několik originál anglických, ale je to kolem 1500,- :-(

Taky jsem se chtěl zeptat na odkazy na fóra o této problematice. Asi nejlepší se mi zdá přímo: http://forums.microsoft.com/MSDN/default.aspx?ForumGroupID=11&SiteID=1

Máte nějaké další tipy?

Dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

S knihami to bude docela problem, protoze .NET CF se tady malokdo venuje... Osobne doporucuji nejakou knihu of WinForms a pak se pres ruzne zdrojove priklady, how-tos, MSDNko apod. dopracovat k .NET CF...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jde ti o C#, nebo chceš z nějakého důvodu využít .NET CF v C++? Protože pokud jde o C#, tak se ho mužeš naučit z kteréhokoli tutorialu pro PC a pak se jen podívat, zda jsou dané syntaxe podporovány Compact Frameworkem (je to napsáno u každého příkazu v helpu). Jinak naprosto fantastickou studnicí všeho kolem Visual Studia je MSDN Library. Když do klíčového slova při vyhledávání připíšeš Compact Framework, tak jsi za vodou ;-).

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Johny_G
    Jde ti o C#, nebo chceš z nějakého důvodu využít .NET CF v C++? Protože pokud jde o C#, tak se ho mužeš naučit z kteréhokoli tutorialu pro PC a pak se jen podívat, zda jsou dané syntaxe podporovány Compact Frameworkem (je to napsáno u každého příkazu v helpu). Jinak naprosto fantastickou studnicí všeho kolem Visual Studia je MSDN Library. Když do klíčového slova při vyhledávání připíšeš Compact Framework, tak jsi za vodou ;-).
    Zajímá mě především C#, ale rád bych se dozvěděl víc o vývoji přímo pro CF. Několik aplikací v VS 2005 jsem pro PDA už napsal, takže jakous takous znalost mám. Teď bych si rád početl o využití pokročilejších funkcí přímo pro CF, např. podpora BT, GPRS, práce s SQL CE, přemapování kláves, ...

Celkem dobré video-tutoriály jsou tady:
    http://msdn.microsoft.com/mobility/windowsmobile/howto/ehowtos/
    Ale je to zase jen základní vývoj aplikací pro CF.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Pokud mate zakladni povedomi o .NET CF, zadna kniha asi nebude mit pro vas moc smysl.

Pro seznameni s ruznymi API doporucuji tento rozcestnik

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 12-11-2008, 13:55
  2. UnAccentLite - vyvoj
    Od AleqCZ v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 11-09-2008, 16:14
  3. Wireless Wednesday: Zkušenosti z mobilních aplikací 3. generace
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 1