Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

T-mobile MDA I

GTA-007 (7)|22.6.2006 23:12
Ahoj, mel bych takovy dotazek. Mam t-mobile mda 1, kdyz spustim takovy ten test na vyzkouseni funkcnost tak vse jede tak jak ma a vse je funkcni. Ovsem prijde chvilka zapnuti smotneho pristroje, osvou se jenom dva tony a bum display se nerozsviti, a dal se s tim neda uz nic delat.
Dokazete mi nekdo prosim prosim poradit? diky! :))
dansafe (144)|23.6.2006 06:45
Nevím přesně o jakým testu to mluvíš, ale mě to přijde, že tam nemáš vůbec naistalovanej systém a že děláš test přístroje v bootloaderu. Napiš votom víc případně dodej obrázky.
GTA-007 (7)|23.6.2006 13:34
mno to bude ono :), pise to wallaby BootLoader, na strance je 16 polozek od auto po sd card a na druhe strance je jenom gsm aud.test. Tzn ze je to asi to co rikas. Poradis mi jak tam nainstalit system? Jsem uzivatel spis PalmOS nez Windows Mobile, vlastnil jsem akorat Acer n50 a tam se system "neinstaloval" :) budu moc vdecny za rady! Diky!
Mem__ce4you (485)|23.6.2006 13:42
Idealne asi z SD karty - pokud si to dobre vybavuju, melo by ti stacit:
1) sehnat nekde vhodny ROM image pro MDA I (tj. PPC2002, WM2003) - soubor s priponou nb1, pripadne si ho v nejake ROM kitchen udelat podle svych predstav (hodit si do volneho prostoru v ROM nejake aplikace, abys usetril pamet). Ja jsem jednu dobu pouzival ROM z kompatibilniho Siemense SX56 s WM2003 (tu bys mohl nekde najit), a potom ROMku vytvorenou v Kitchen (bude ale asi problem najit web, ktery to jeste provozuje - mozna tady nekdo bude znat link).
2) pomoci utility XDAtools-Jeff ten image nahrat na SD kartu
3) a pak asi jen bootnout s kartou uvnitr (nevim, jestli se nemuselo drzet nejake tlacitko)

Vic k tomu bys nasel na foru xda-developers.com
Surgical (2364)|23.6.2006 14:54
TADY mas oficialni ROMky, na ROMKitchenpro MDA jsem tady odkaz uz daval, hledej smudlo.
Mem__ce4you (485)|23.6.2006 16:01
ROM Kitchen pro XDA I tady:
http://www.romkitchen.de/

Dole pak dej vygenerovat a stahnout misto EXE to NB1 (protoze budes flashovat z SD karty), a pres to XDA tools to na to SDcko dej
GTA-007 (7)|23.6.2006 20:25
Diky!! Funguje :) :D
armagedooon (3)|6.7.2006 20:07
Mohu se zeptat jestli někdo neví jestli MDA 1 podporuje SDIO?? Docela by se mi to hodilo na GPS navigaci. Mám OS 2003. Děkuji
johnconnor (45)|6.7.2006 23:29
mdaI neumi SDIO, jedna z veci, ktera mi na nem fakt vadila :(
solory (201)|7.7.2006 11:15
[QUOTE="armagedooon"]Mohu se zeptat jestli někdo neví jestli MDA 1 podporuje SDIO?? Docela by se mi to hodilo na GPS navigaci. Mám OS 2003. Děkuji[/QUOTE]

na MDA1 jsem měl kabelový navilock a fungoval výborně a rychle, narozdíl od Varia s BT. Je poměrně levný a spolehlivý, jen je další kabel na palubovce :-)
armagedooon (3)|15.7.2006 16:53
[QUOTE="solory"][QUOTE="armagedooon"]Mohu se zeptat jestli někdo neví jestli MDA 1 podporuje SDIO?? Docela by se mi to hodilo na GPS navigaci. Mám OS 2003. Děkuji[/QUOTE]

na MDA1 jsem měl kabelový navilock a fungoval výborně a rychle, narozdíl od Varia s BT. Je poměrně levný a spolehlivý, jen je další kabel na palubovce :-)[/QUOTE]

A kde se dá sehnat?? A hlavně za kolik je a všechno kolem toho?? A ještě nevíte náhodou jestli lze k něakému číslu přiřadit obrázek?? Mám stále WM 2003 PE
Michal Dvorak (27)|31.7.2006 03:44
apropo zkusil jsem uvarit v lumpiho kuchyni romku 2003 se ale da se instalovat jen pres kolibku.
No ale v tom je ten problem jde mi flashnout jen pres kartu - mam ted rom 4.21.
Nevim jestli tam kvuli tomu nemusim narvat zpatky wm 2002.
Poradi nekdo?
Diky moc :D