Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problem s sd kartou

Gafis (20)|22.6.2006 16:09
dobry den!
mam taky problem. nahraval som si udaje na sd kartu a nevsimol si ich velkost. som zaplnil pamet a chcel potom rovno cez pocitac vymazat. ale naskocili hlasky, ze nejde vymazat. tak som to skusil cez pda ale v pda mi vobec nechcelo ukazat kartu. ked ju vyberiem a vlozim spat, tak zaznie ton, ze ju zaznamenalo. ale v prieskumniku ju nevidno. tiez ju nevidno ani v nastaveniach. ukazuje, ze je prazdny slot a ked v prieskumniku napisem priamu cestu na kartu, tak naskoci okno "nelze najit program pro spusteni souboru 'sd-mmc card'. ujistete se, ze je program nainstalovan a jsou dostupne vsechny pozadovane knihovny." skusal som soft aj hardwarovy reset, ale nepomohlo. a backup z pred tejto udalosti je na karte :(

prosim o radu
dakujem
Marty-McFly (384)|22.6.2006 18:30
myslím, že bys mohl zkusit kartu zformátovat přímo v PDA přes Pocket Mechanic třeba.. ale NEJSEM SI JISTÝ, jestli to půjde.. určitě by nebylo od věci zformátovat v nějaké kompatibilní čtečce.. něco na tento způsob .. přeju GL
Gafis (20)|22.6.2006 20:02
dakujem skusim
Gafis (20)|23.6.2006 12:21
nepomohlo to. ani ten program nerozpoznava tu kartu
Miloš Strouhal (3997)|23.6.2006 12:30
V okamžiku kdy jste kartu prvně zasunul do čtečky jste by vyzván k jejímu zformátování, že? O jakou kartu se jedná? Jaká je její kapacita? Pokud jste jí zformátoval v té čtečce jak si myslím, pomůže vám možná její zformátování v nějakém digitálním foťáku na SD karty.. Ale jenom možná..
Gafis (20)|23.6.2006 14:33
prave ze nechcelo ju sformatovat. dal som do PDA a hned fungovala.a ide o 1gb sd kartu od kingstonu. teraz som ju skusal dat aj do fotoaparata, ale mi napisalo "unable to use card" cize mi ju nejde sformatovat ani tam :( . a nemam ju kde inde sformatovat. ale kedze som ju kupil len pred vcerom, tak idem reklamovat, nech nieco snou skusia. dakujem pekne za pomoc :)

trosku off topic teraz, ale nahodou neexistuje neaky freeware program ako je ten pocket mechanic? :sarcastic:
Miloš Strouhal (3997)|23.6.2006 14:42
Osobne o zadnem freewaru nevim, ovsem Pocket Mechanic funguje i bez registrace 10 dnu.. :yes: