Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prehrivani a nasledne zatuhavani :-/

Vegan (133)|21.6.2006 21:14
Zdravim,

posledni dobou co jsou extremni vedra me suzuje problem, ktery celkem tezce nesu. A to ten, ze se mi budto baterka nebo axim prehriva. To, ze mi ve vedrech vytuhaval behem nabijeni jsem jeste prekousl dokonce i to, ze se pak nedal udrzet v ruce, ale posledni dobou se deji zajimave veci mam ho ve stanby modu v kapsicce a obcas kdyz ho vytahnu tak je zadni kryt hodne hodne horky baterka naprosto vybyta obcas je to vicemene hned po nabyti a, kdyz baterku vytahnu je rozpalena tak ze se neda udrzet o tom co je ze zadni steny aximu ani nemluve. Kdyz oboje strcim pod klimu necham schladit tak vecinou vse par nabijecich ciklu funguje jak ma pokud se, nevyskytne druhy problem a to sice ten ze po probuzeni ze stanby modu na me vykoune zasumeny rozpadly obraz a byt axim jako takovy dal funguje obraz jiz nikoli a vetsinou je opet zarizeni ponekud hodne moc teple ........... ma ... mel ... stim nekdo skusenosti jestly to dela ona 2200mah baterka, nebo zda je to zarizenim jako takovym a musi se vymenit rad bych slysel nazor nekoho dalsiho kdo ma jiz axima dele nez budu volat do dellu o reklamaci

PS: uz jsem se podrobyl i pokusu ze jsem po HW resetu nenahazoval zadny program zadny plugin jen nahodil pripojeni na exchange server takze SW to asi nebude :-/
Kája_oldd (759)|22.6.2006 01:59
Mě se dell také poměrně dost vzadu zahřívá a to se standartní baterkou, ale krom zvýšené teplotu jsem si výraznějších problémů zatím nepovšiml
Thomas. (102)|27.6.2006 15:49
Me se to jeste nestalo zkus tam dat originalni baterii jestli to bude porat delat to samy tak bych to reklamoval
beecher (9270)|27.6.2006 16:27
Jak casto syncujes pres den s Exchangi? Ma moznost se Dell v danou dobu pripojit?
Vegan (133)|28.6.2006 17:51
hmm synchronizace je praktycky permanetne co je na kolibce a to je tak 5 hodin dene stim ze tak 10x za den ho vydelam a dam nazpet ( kdyz nekam odbyham)

add pripojeni dellu pochybuji to bych jim musel udelat tunel do firemni site nebo jim dat login na VPN a to ne ze by se mi dvakrat chtelo
beecher (9270)|28.6.2006 18:00
Ja se spise ptal, jak to mas v nastavene v AS... ;)

EDIT: Proc bys musel nekomu davat heslo na VPN, kdyz se pripojuje tvoje PDAcko? :O
steve12 (9)|30.6.2006 12:58
Pred tydnem se mi stalo to same s originalni baterii. Jel jsem domu, dal jsem pocitac v pouzdru do batohu. Kdyz jsem prijel domu, tak byl varici, nesel spustit. Po vychladnuti se spustil, baterie, ktera byla pred cestou na sto procent byla na dvacet. Cim to muze byt?
Vegan (133)|9.7.2006 20:05
tak posledni dobou to dela stale a stale casteji dela to s obema baterkama a nezavysle na exchangi i kdyz pouzivam kolibku jen jako nabijecku proste obcas po nabijeni ho schovam jdu snim nekam prijdu nekam a je horkej a bud uz mrtvej nebo tak ze se display rozsviti a to bud s cernym pozadim nebo rozpadlym obrazem ale v kazdem pripade snim nejde nic delat jen reset po kterme uz nebooti dokud se neschladi a baterka vzdy temer nadrc vybyta takze asi na 90% to bude muset byt reseno pres reklamaci
iron side (253)|10.7.2006 12:45
musim rici,ze se mi pri praci take zahriva,ponejvice,kdyz mam pustenou navigaci,ale nemam pocit,ze by to bylo nejak hodne.Sam od sebe se nezahriva.Musim jeste rici,ze jsem vypnul automaticke synchr..,pred vypnutim autosychr. se mi zpoustela potvora samam-ted je vse ok:yes:
daww (687)|10.7.2006 17:50
Pro jistotu se zeptám - nemáte přetaktováno ? Takhle mi vařila v létě přetaktovaná XDA III a projevovalo se to podobně. Párkrát po takovém uvaření přišel i HR
Vegan (133)|12.7.2006 10:13
pretaktovano neni navic je na procesoru nastaveno aby si sam ridil frekvenci takze 99% procent casu jede na 200Mhz

BTW: ted mi to jeste zacalo delat ze kdyz ho zatizim treba prehravani filmu nebo vydatne serfovani na inetu tak se mi rozpadne grafika pricems se zacina rozpadat od vrchu displaye ale vse na pozadi bezi dal az se to uplne sekne trva to asi tak 5 secund
yaris_ce4you (77)|12.7.2006 11:14
To je jasně na reklamaci. To asi nemá cenu čekat:? :cool:
beecher (9270)|12.7.2006 11:21
Vegan: Nema to porad smysl resit, je v tom zarizeni evidentne neco spatne, reklamujte, dokud mate reklamace vymenou do dalsiho dne.