Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

C550 - problém spojení s GPS modulem přes BT

julin637 (1)|21.6.2006 21:01
Zajímalo by mě, jestli někdo nenarazil na problém spárování C550 s GPS modulem přes BT. Řeším tento problém již druhý den, ale nedaří se mi spojit tato dvě zařízení. Kamarád s ACERem N50 bez problému, iPAQ bez problému, LOOX neřešitelné....Acer to ma vyřešené jednoduše a nastavení v bluetooth manageru je jedoduché a intuitivní, ale LOOX tento nástroj nemá a v podstatě se nedá probíhající připojování kontrolovat. Hlavní problém nastává v okamžiku nutnosti zadan PIN pro bezpečné připojení, následně ihned nadějně vypadající spojení spadne a dál se nic neděje. Poraďte, díky
rhinos (113)|22.6.2006 06:46
v prve rade co mas za gpsku?mam stejny pda jako ty a gps od nokie a nemel sem skoro zadny problem.v prve rade si myslim ze musis mit zaskrtle obe volby jak "Zapnout Bluetooth" tak i "viditelnost",v zalozce zarizeni dam vyhledat sparuju,zaskrtnu seriovy port a v posledni zalozce priradim odchozi port a tim to pro me konci.Jednou se mi stalo ze po nalezeni gps mi gpska neumoznila zapnout seriovy port ale reset zarizeni a znovu pripojeni vse vyresilo
HI (0)|28.6.2006 14:40
Já mám GPS-ku GlobalSat BT338 a jako PIN jsem zadával "0000" (přednastaveno od výrobce), jinak si nepamatuju, že by byl nějaký problém. Snad ti to pomůže
;)