Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: C550 - problém spojení s GPS modulem přes BT

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Zajímalo by mě, jestli někdo nenarazil na problém spárování C550 s GPS modulem přes BT. Řeším tento problém již druhý den, ale nedaří se mi spojit tato dvě zařízení. Kamarád s ACERem N50 bez problému, iPAQ bez problému, LOOX neřešitelné....Acer to ma vyřešené jednoduše a nastavení v bluetooth manageru je jedoduché a intuitivní, ale LOOX tento nástroj nemá a v podstatě se nedá probíhající připojování kontrolovat. Hlavní problém nastává v okamžiku nutnosti zadan PIN pro bezpečné připojení, následně ihned nadějně vypadající spojení spadne a dál se nic neděje. Poraďte, díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

v prve rade co mas za gpsku?mam stejny pda jako ty a gps od nokie a nemel sem skoro zadny problem.v prve rade si myslim ze musis mit zaskrtle obe volby jak "Zapnout Bluetooth" tak i "viditelnost",v zalozce zarizeni dam vyhledat sparuju,zaskrtnu seriovy port a v posledni zalozce priradim odchozi port a tim to pro me konci.Jednou se mi stalo ze po nalezeni gps mi gpska neumoznila zapnout seriovy port ale reset zarizeni a znovu pripojeni vse vyresilo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

HI
    Guest

Já mám GPS-ku GlobalSat BT338 a jako PIN jsem zadával "0000" (přednastaveno od výrobce), jinak si nepamatuju, že by byl nějaký problém. Snad ti to pomůže

Podobná témata

1. Problém s GSM modulem u MDA Compact
    Od Gismo v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-05-2008, 10:40
  2. ipaq 5500 a problém s externím BT gps modulem Navibe SIRF III
    Od hatami v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-10-2006, 07:18
  3. Spojení přes BT
    Od alda67 v sekci Fujitsu Siemens Computers