Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA III a restart pri upgradu ROM

Krteček_ce4you (4)|21.6.2006 12:04
Tak se mi stalo to v co sem doufal ze se nikdy nestane.
Zkusil sem si dat to moji cihlycky jinaci ROMku pac stara 1.22 je prej pomala a ejhle-pri 22 procentech se mi pocitac netusim proc restartoval.Ted MDAcko jen lezi na stole a ani ledka neblika,pri pripojeni do kolibky se nic nestane a znova
preflesnout nejde,pac prej nejde nalezt zarizeni.

Moc prosim reknete mi nekdo ze to neni uplne ztraceny :?

EDIT: No dobre,nikdo nic tak sem pochopil ze ho muzu vzit a vyhodit :(
Surgical (2364)|21.6.2006 20:20
Ale klid. Nejprve ho nech nabit. Pak ho zkus zapnout do bootloaderu a flashnout znovu...
dort (1212)|21.6.2006 20:35
pokud ho dostaneš do bootloaderu, tak jsi na 99,9% vyhrál ;)
Krteček_ce4you (4)|21.6.2006 20:42
Sem rad ze alespon nekdo reaguje,dik.
Ale na nabijecce to bylo moc moc dlouho a zapnout MDAcko uz nejde :( Proste to na cudl nereaguje,ledka nesviti.zejtra zkusim baterku od kolegy,ma taky MDA III.
DO Bootloaderu se nedostanu.Nedela to proste nic :(
dort (1212)|21.6.2006 20:58
jen pro jistotu, mluvime o uvedení MDA III do bootloader rezimu stiskem tri tlacitek ( sorry presnou kombinaci si nevybavim ) Power, Foto a ....... ?!

Surgical (2364)|21.6.2006 20:58
Tak jeste jeden starej osvedcenej trik. Nech vybit i zalohovaci baterii. To znamena vytahni hlavni baterku a nech to den-dva bejt. Pak to s nabitou hlavni baterkou zkus znova zapnout.

Jinak do bootloaderu: holding the power on/off button and the record button and press the reset button (tiny hole left from the battery lock)
ElSoft (1244)|21.6.2006 21:01
pokud to spadlo po smazaní ROMky tak už zapnout nepůjde ani s jinou baterkou, musíš nahodit ručně bootloader, určitě to někde najdeš jak se do něj dostat
Krteček_ce4you (4)|21.6.2006 21:02
Dik moc - ste zlaty.Tech tlacitek na Bootloader je vic,5 :) Kazdopadne ani tri jako na MDA II ani tehlech 5 nic neudela.Tu baterku zkusim,mel sme ji vyndanou asi tri hodinky a taky nic.Zkusim to na dyl.

Uz ste nekdy vydeli vysmatou veverku?Tak presne tak ja se ted tvarim :D
Bez baterky to bylo od doby co sem odesel z prace,pac sem byl nastvanej a uz sem takze asi 5 hodin a uz to nabehlo - sviti mi na displeji USB a pocitac reaguje :)
Taaaakhle moc sem si oddych

Jo kdyztak to tu smazte,at se mi lidi nesmejou :cool:
Surgical (2364)|21.6.2006 21:14
Jj vybila se zaloha, nech to po flashi pres noc na NABIJECCE, ne jen na USB...
Krteček_ce4you (4)|21.6.2006 21:25
Jasne - dik moc :yes: Zase sem o neco chytrejsi