Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA C - problém s mikrofonem a reproduktorem

panther01 (29)|21.6.2006 06:35
Dobry den!mam takovy problem a byl bych moc vdecny za kazdou radu!mda Compact mi zniceho nic prestal hrat(hlasity reproduktor) a když nekomu volam tak me vůbec neslysi(ale když něco nahraju prez ten mikrofon tak to pak jde ve sluchátkách)!!!jinak jsem ještě zjistil jednu věc ze když mi někdo vola tak to normalne zvoni prez ten hlasity reproduktor ,systemove zvuky jdou také normalne ale když ten prichozi hovor tipnu tak zase ani ťuk!!!Zkousel jsem i asi 3* hardreset a furt stejna situace!
Mockrát diky za vysvetleni cim to muze byt a hlavne za rady jak to mam zpravit!jeste podotýkám ze tam mam firmware od i-mate a není pristroj v zaruce!
flashman (1366)|21.6.2006 07:27
to se právě teď řeší tady
ElSoft (1244)|21.6.2006 07:52
mě to přijde jako trochu jinej problém.
Jeho ani neslyší při hovoru, takže by to mohlo být zaseknutým mikrospíačem ve zdířce pro sluchátka
panther01 (29)|21.6.2006 08:14
ja myslim ze to zadnym zaseklzm spinacem nebude(a paklize ano tak mam delat co?)!kdyz totiz pripojim sluchatka vse funguje(teda nevim jestli me slisi clovek s kterym telefonuju ,jeste sem neskosel) ale yvuky jdou!myslite ze by pomohl flash?
panther01 (29)|21.6.2006 08:17
jo a jeste me napadlo tam v te diskuzi na ktrerou jste mi davaly odkaz se resi kdyz jim vubec nefunguje reprak!....ale me funguje jenom pri prichozim hovoru-tutiz asi nebude out.
atomion (1159)|21.6.2006 10:15
[QUOTE="panther01"]myslite ze by pomohl flash?[/QUOTE]
..jestliže by to bylo zaseklým mikrospínačem jak říká ElSoft, a vypadá to jako nejpravděpodobnější řešení, tak se domnívám že flash nepomůže protože se jedná o hardwarovou závadu..
panther01 (29)|22.6.2006 06:45
tak vsem dekuji za rady uz je to vyreseno!kdyz jsem chvili soulozil stylusem do zdirky pro sluchatka tak tam neco luplo a uz jedu pul dne v pohode i se zvukem:D :cool: