Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Software

agarwaen (0)|22.10.2003 06:37
Zdravim, potreboval bych nejaky programek, ktery mi zamkne obrazovku, neco jak napr. na mobilech zamykani klavesnice. Zamknuti klaves na Looxovi sem uz poresil, to neni problem, ale kdyz trebas prehravam MP3ky, tak by nebylo spatny zamknout i obrazovku. Jaky na to mate nazor? Nevite o nejakem programku? Predem dik .:cool:
PavelR. (2184)|22.10.2003 07:49
[QUOTE="agarwaen"]Zamknuti klaves na Looxovi sem uz poresil, to neni problem[/QUOTE]

... ano, v posledni verzi ROM pro PocketLOOX (v202) je zamykani tlacitek jednoduchou zalezitosti (viz Start/Settings/Buttons/zalozka FSC KeyLock)

[QUOTE]
ale kdyz trebas prehravam MP3ky, tak by nebylo spatny zamknout i obrazovku.[/QUOTE]

... opet neni potreba nic instalovat; pokud pouzivate pro prehravani mp3 souboru Windows Media Player, priradte nejake tlacitko k funkci Screen Toggle. Pak budete moci pri prehravani vypinat displej prave pomoci tohoto tlacitka.

PavelR.

PavelR.
agarwaen (0)|22.10.2003 14:31
[QUOTE]
... opet neni potreba nic instalovat; pokud pouzivate pro prehravani mp3 souboru Windows Media Player, priradte nejake tlacitko k funkci Screen Toggle. Pak budete moci pri prehravani vypinat displej prave pomoci tohoto tlacitka.
[/QUOTE]

Bohuzel pouzivam PocketMusic, ktery se mi zda zdaleka lepsi...proto se ptam :). Ale pokud je WMP lepsejsi, tak se k nemu muzu vratit :). Si nejak nemuzu pomoct, jsem zvyklej na WinAmpa a PocketMusic se mi zda velice podobny a prijemny (snad je male tlacitko na zavirani) :).
zipiik (206)|22.10.2003 14:54
zkousel jste WinamPaq? vypada jako winamp (dokonce umi winamp 2.x skiny) a screen toggle urcite ma.
agarwaen (0)|22.10.2003 18:51
Nezkousel, ale dnes jsem na nej narazil a nevypada spatne - urcite vyzkousim. Diky za tip!
adamekma (250)|22.10.2003 20:38
ja jsem puvodne pouzival media player
-pouzil jsem screen togle a prepnul jsem se na obrazovku "dnes", cimz jsem deaktivoval tlacitka pro zmenu hlasitosti, pauzu a tak.

Pak jsem presel na winampa (+skin jako na PC :) ) a u toho se po prepnuti na obrazovku "dnes" zapne displej, coz je na ni.

Takze kouknu na ten FSC keylock :)

(ale v tom mediaplayeru neni fsc keylock v podstate potreba)
Deko_ce4you (18)|23.10.2003 09:47
Ja nevim, ja pouzival Pocket Music a presel jsem na Winampa, ale moc rad se zase vratim zpatky k PocketMusic, prijde mi "pritulnejsi". Jo a funkci Screen Toggle maji oba dva, staci ji jen priradit nejakemu tlacitku.:D
adamekma (250)|26.10.2003 12:11
Nemuzu si pomoct. Pri pouziti WinamPAQu tlacitka nedeaktivuju. Screentoggle vypne displej, nikoliv tlacitka a FSC keylock na tohle vubec nema vliv, ten je proti nechtenymu zapnuti PDA.

Porad plati ze kdyz se prepnu z winampaq na "dnes" abych "deaktivoval" HW tlacitka, tak se (narozdil od mediaplayeru) zapne displej (zrusi screen toggle), coz je nezadouci.

A taky u winampaqu musim po kazdym spusteni znova pridat soubory do playlistu, v tom je winmedia lepsi.

Nerad to delam, ale asi se budu muset vratit k mediaplayeru, protoze winamp ma tyhlety zavazny nedostatky. Skoda, snad to nekdy vyresej.
adamekma (250)|26.10.2003 20:25
A jen takovej postřeh - kdyby to třeba někdo využil:
s kombinací winampaqu a mediaplayeru je možný nechat přes sebe hrát 2 různý nebo stejný mptrojky, počet by asi šel zvednout s dalším progrmem, příp. nastavenou připomínkou (asi jen waw) :))
Sice nevím k čemu to využít, ale ve srovnání s mým PC kde mám pro waw 1 kanál je to dokonalý :)
agarwaen (0)|1.11.2003 19:14
Dalsi dotazek, tentokrat z jineho soudku :). Vlastnim telefonek Sony Ericsson t68i a zajimalo by mne, zda existuje softwerek, ktery mi mi umoznil telefonek spravovat, pripadne posilat smysky pres nej, atd atd atd...

Nejake tipy? Za kazdy predem diky!
váňa (242)|3.11.2003 12:30
existují programy, např SIM Manager (ke stažení zde ), je free a umí editovat kontakty ap. Neumí pracovat s SMS.
Další programy jsou placené a samozřejmě toho umí více např :
mPhone (ke stažení zde )
smartGSM (ke stažení zde )
GSM Manager od Sunnysoftu (ke stažení zde )
Určítě ji při hledání na různých serverech najdete víc ;)
strojvudce (390)|29.1.2004 18:56
Existuje nějaká aplikace, která by přidala do Windows Media Playeru ekvalizér?:oops:
Pavel Koza (4761)|2.2.2004 10:54
[QUOTE="strojvudce"]Existuje nějaká aplikace, která by přidala do Windows Media Playeru ekvalizér?:oops: [/QUOTE]

Nesetkal jsem se s tim.
Milan Švec (938)|21.2.2004 08:46
[QUOTE="strojvudce"]Existuje nějaká aplikace, která by přidala do Windows Media Playeru ekvalizér?:oops: [/QUOTE]
Do "Search" u Handango vyberte místo implicitní nabídky "All Products" možnost "Windows Mobile..." a hned vpravo napište text:

equalizer

Dostanete odpověď:
"10 entries found for "equalizer" Windows Mobile™ Pocket PC Software (10)"
Vyberte si na další stránce.

Užitečný a osvědčený postup i pro jiné potřeby.;)
Milan Švec (938)|21.2.2004 09:27
Dík za inspiraci. Už mi ve sluchátkách basuje equalizérem vyladěný PocketMusic, který je 100% FREE! :D
Po instalaci chce registraci, po které dostanete ihned registrační kód k zadání a už to jede. Equalizer přes třetinu displeje. Playlist vytvoříte snadno z nabídky obsahu všech pamětí. Menu je po klik na čtvereček v levém horním rohu.
strojvudce (390)|24.2.2004 19:45
Umí PocketMusic přehrávat i WMA?
Milan Švec (938)|25.2.2004 18:41
Za 19,95 USD i PocketMusic (coby PocketMusic Bundle) umí i WMA a řadu dalších vymožeností.
Free konverze WMA do MP3 umí dBpowerAMP Music Converter (dMC). Po instalaci si ještě žádá o stažení kodeku pro WMA. Všechno bez potíží. Pak stačí pravý klik na WMA soubor, vybrat "Convert to", zvolit mezi velikostí souboru a kvalitou a za půl minuty je hotovo. A může se poslouchat i s free PocketMusic s equalizérem na PDA.
strojvudce (390)|25.2.2004 20:55
Dik za info. Už se na tom pracuje....
Milan Švec (938)|25.3.2004 15:55
Vychutnejte si equlizérem vyladěnou reprodukci se stále free PocketMusicem v jeho nové verzi 3.0 (navíc vč. 15denní trial verze PocketMusic Feature Pack) s jeho parádním PocketMusic vzhledem (Skin Mode) i s přehozením displeje na šířku (Landscape Mode). Dalších 9500 WinAmp skins na webu k dispozici.
strojvudce (390)|27.3.2004 21:00
Používáte někdo tyto tři programy?: Battery Pack , PenReader , tAgenda.
Když k prvním dvoum nainstaluji ještě tAgendu, tak mi nejde PenReader. Nevím jestli do toho nekecá ještě jinej softik, ale když zase odinstaluji BatteryPacka, tak PenReader zase chodí.:no: Má s tímto někdo nějakou zkušenost? LOOX 600 + PPC2002