Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Topcon FC100

zedino_ce4you (63)|20.6.2006 23:45
Zdarec ce4you majtri, jeden kamarat ma toto zariadenie k dispozicii, zdedil ho po otcovi a nevie co s nim dalej, ide to na nejakej Win CE.NET platforme, chce to pouzivat na navigaciu, resp. aspon na nieco, nic do toho nevie nainstalovat pretoze to ma v sebe nejaky geodeticky soft ci co, proste otazka je, ci sa toto zariadenie da preplacnut nejakym inym OS trtebars WM 2003, 2003 se, alebo nebodaj 2005, alebo to rovno moze zahodit, inak sa mi to celkom paci ma to sice screen 320*240, ale sluzny procak, na doske priamo konektor na ktorom je CF-ka 128 MB, dalsi slot na CF zhora, zdola to ma kravu RS232 a okrem toho aj mini USB, vzivote som nieco take nevidel a fakt neviem ako s tym pohnut, inak activesync to vpoho rozoznal ako pocket pc akorat na tom nic nefacha, teda z toho co som skusil instalnut, je pravda ze som sa ani nepokusal zohnat nejake CE verzie danych softov ale proste neslo to, tak za kazdu radu budem velmi vdacny
beecher (9270)|21.6.2006 10:21
No, Windows CE.NET je jiny operacni system od Microsoftu (maji s WM spolecny zaklad), ktery se pouziva pro zarizeni s embedded OS. A WM do toho nedostanes...
Myslim, ze tohle je tak specialni zarizeni, podle toho, jak jsem se prokousaval strankami Topconu, ze jine pouziti nez na zamerovani a nasledne zpracovani na PC to asi moc pouzitelne nebude...
zedino_ce4you (63)|22.6.2006 08:38
Presne to som si myslel :(, skoda, dik